Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Twoim mieście

Wyjście z długów jest możliwe w każdej sytuacji – nawet takiej, w której wydaje się, że nie ma na to nadziei. W pierwszej kolejności zapoznajemy się historią zadłużonego Klienta w BIKu, poprzez którą banki uzyskują tak zwany scoring. Im lepszy scoring danej osoby, tym większe szanse na ponowne uzyskanie kredytu. Niestety zdarza się, że BIK przyznaje negatywne punkty, przez które Klient może mieć problem z uzyskaniem kolejnego kredytu. Jeśli zdarzy się, że Klient zalega ze spłatą raty o 180 dni lub dłużej, wówczas ocena punktowa wiarygodności kredytowej zostaje obniżona. Takie sytuacje mają miejsce dość często, np. przy wypadkach losowych lub podczas pobytu w szpitalu, gdy nie ma możliwości spłaty raty na czas. Jako doświadczeni profesjonaliści mamy doświadczenie w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc osobom znajdującym się w trudnym położeniu finansowym.

Oddłużanie w Twoim mieście
Profesjonalna pomoc w wyjściu z długów

Profesjonalna pomoc
w wyjściu z długów

Zaufało nam już wielu Klientów, którzy dzięki podjętym przez nas działaniom mogli wrócić do regularnej spłaty kredytu. Pomagamy w oddłużaniu w Twoim mieście i okolicach. Koncentrujemy się na działaniach, które są skuteczne, profesjonalnie porozumiewając się z bankami. Wypadek losowy czy pobyt w szpitalu nie muszą być powodami zadłużenia, z którego nie sposób się wydostać. Pomagamy w wyjściu z długów Klientom znajdującym się w różnych sytuacjach. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zatrudnianych w naszej Kancelarii prawników udaje nam się wynegocjować dla Klientów wysokość raty dostosowaną do ich możliwości finansowych.

Pomagamy Klientom znajdującym się w różnym położeniu – zarówno tym, którzy mają problem ze spłatą raty, jednak informacja o zwłoce nie została jeszcze przekazana do BIKu, jak i tym, którym grozi egzekucja długu. Do osób korzystających z naszych usług podchodzimy z pełnym zrozumieniem, oferując elastyczne warunki współpracy. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji finansowej Klienta. Priorytetem dla nas jest przede wszystkim skuteczna pomoc w wyjściu z długów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych prawników specjalizujących się w oddłużaniu wszelkie podejmowane przez nas działania są dokładnie przemyślane i skuteczne – prowadzą do obniżenia miesięcznej raty kredytu czy pożyczki do sumy możliwej do spłacenia przez Klienta.

Elastyczne usługi prawne w zakresie oddłużanie w Twoim mieście

Elastyczne usługi prawne
w zakresie oddłużania w Twoim mieście

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkie osoby zadłużone, które szukają profesjonalnej pomocy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z konsultantem lub wypełnienia formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Przedstawiciel Kancelarii dokładnie zapozna się z Państwa sytuacją oraz zaproponuje odpowiednie rozwiązanie. Z pomocą doświadczonych prawników możliwe jest wyjście z każdego długu. Mamy za sobą kilkadziesiąt spraw rozwiązanych na korzyść Klientów, którzy uzyskali niższe raty, a ich pensja przestała być narażona na zajęcie przez komornika. Swoim Klientom gwarantujemy profesjonalne, indywidualne podejście do ich sprawy oraz fachową pomoc na każdym etapie jej trwania. Dokładnie wyjaśniamy wszelkie procesy oraz informujemy o wszystkich podejmowanych działaniach, dzięki czemu nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie i pewnie. Konsultacja w naszej kancelarii jest bezpłatna i niezobowiązująca. Mogą Państwo skontaktować się z naszymi doświadczonymi konsultantami, by poznać możliwe wyjścia z trudnej sytuacji oraz uzgodnić warunki współpracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż Klienci poszukujący pomocy w oddłużaniu znajdują się w trudnym położeniu finansowym, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i oferujemy elastyczny cennik usług. Kontakt z nami możliwy jest pod numerem telefonu podanym na stronie. Po wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie nasz konsultant sam zgłosi się do Państwa.

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana