Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Oddłużanie firm oraz osób fizycznych

Prawne umorzenie długów - Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania firm oraz osób fizycznych

Na czym polega oddłużanie?

Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

Dlaczego powinieneś wybrać naszą Kancelarię?

Nasza Kancelaria od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta.
W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Ile kosztuje oddłużanie w naszej Kancelarii?

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

Rodzaje działań oddłużeniowych jakie stosujemy:

  • Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,
  • Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),
  • Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,
  • Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),
  • Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),
  • zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

Oferta naszej Kancelarii z zakresu oddłużania

kancelaria d2d - oddłużanieDług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalne funkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji. Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dla obecnej i przyszłej sytuacji finansowej. Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej. Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Na czym polega oddłużanie?

Jeśli masz długi i sam nie możesz sobie z nimi poradzić, powinieneś skorzystać z oddłużania. Proces ten prowadzi do redukcji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych poprzez zastosowanie postępowania restrukturyzacyjnego) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów. W ramach oddłużania mogą być prowadzone takie działania, jak:

  • negocjacje z wierzycielami,
  • restrukturyzacja zobowiązań,
  • kontakt z komornikami i firmami windykacyjnymi,
  • pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.

Oddłużanie nie jest formą pomocy materialnej w spłacie długu, ale doradztwem, jak poradzić sobie z tym problemem. Proces ten można przeprowadzić, wykorzystując obowiązujące przepisy i mechanizmy prawne. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej kancelarii. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i rzeczowo.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości