Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Białymstoku

Nasi klienci to bardzo często osoby, które niespodziewanie straciły pracę. W takiej trudnej sytuacji nieraz człowiek podejmuje nieprzemyślane decyzje, wśród których można wymienić zaciąganie pożyczek w instytucjach parabankowych na rzecz spłacania aktualnych zobowiązań. W dużej części przypadków jest to działanie impulsywne i nieprzemyślane, gdyż pożyczki parabankowe obciążone są niezwykle wysokim procentem. Coraz większa ilość zobowiązań prowadzi do spirali długów, która rujnuje nie tylko możliwości finansowe klienta, ale niejednokrotnie również jego życie codzienne. Szybkie wyjście z długów jest konieczne, by zachować spokój i zdrowie. Pozbycie się problemów z długami jest możliwe, należy jednak skierować się o pomoc do specjalistów. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a nasze kompetencje pomogą wyjść z długów nawet w najbardziej skomplikowanej sytuacji. Działania rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z historią zadłużonego w BIK-u, a następnie opracowania planu odzyskania kontroli nad finansami. Podstawą naszych fachowych działań jest oddłużanie opierające się na likwidacji długów poprzez znaczne zmniejszenie comiesięcznych zobowiązań drogą postępowania restrukturyzacyjnego i spłatę długów lub ich prawne umorzenie. Jesteśmy w stanie pomóc klientom nawet w bardzo skomplikowanej sytuacji.

Oddłużanie w Białymstoku
Specjalistyczna pomoc w oddłużaniu w Białymstoku i okolicach

Specjalistyczna pomoc
w oddłużaniu w Białymstoku i okolicach

Wpaść w spiralę długów jest łatwo, jednak wyjście z niej jest możliwe przy zastosowaniu się do kilku kwestii. Ważne jest pełne zaangażowanie zarówno osoby zadłużonej, jak i firmy prawniczej. Często ludzie wpadają w długi przez zdarzenia losowe, a powstałe zadłużenie nie do końca jest winą klienta. W przypadku braku spłaty comiesięcznego zobowiązania w ciągu 180 dni lub więcej sprawą może zająć się komornik. Nasza kancelaria pomaga w oddłużaniu w Białymstoku i okolicach zarówno wtedy, gdy informacja o braku spłaty nie została jeszcze wysłana do BIK-u, jak i gdy na kliencie unosi się już groźba egzekucji komorniczej. Negatywna ocena w BIK-u może wpłynąć znacznie na warunki kredytowe przy ponownym zadłużeniu, dlatego tak ważne jest nieposiadanie długów. Ponadto wyjście z długów wpływa także korzystnie na poprawienie jakości codziennego życia. Skorzystanie z profesjonalnej porady doświadczonych prawników z aktualną wiedzą pozwoli na skuteczne i szybkie pozbycie się długów.

Nasza pomoc w oddłużaniu odbywa się poprzez negocjację nowej, niższej raty, którą klient z powodzeniem będzie mógł regulować każdego miesiąca. Regularność w tym przypadku jest sprawą nadrzędną, które pozwoli klientowi szybko stanąć na nogi i pozbyć się kłopotliwego zadłużenia. Do tej pory udało nam się z powodzeniem zakończyć ponad kilkadziesiąt spraw. Nasza wiedza jest stale aktualizowana, dzięki czemu możemy w pełni profesjonalnie zajmować się osobliwym przypadkiem każdego klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji finansowej klienta, dlatego też oferujemy elastyczny cennik oraz warunki współpracy indywidualnie dostosowane do możliwości, potrzeb i oczekiwań osoby zadłużonej. Działamy z pełnym zrozumieniem sytuacji.

Pewne wyjście z długów – Białystok

Pewne wyjście z długów -
Białystok

Rozumiemy trudne sytuacje naszych klientów, dlatego też na każdym etapie współpracy dbamy o szczegółowe ich informowanie o aktualnie przeprowadzanych działaniach. Nasi prawnicy odpowiedzą na każde, nawet najbardziej nurtujące pytanie, by mieli Państwo pewność co do słuszności wykonywanych czynności. Obdarzyli nas Państwo zaufaniem, które bardzo cenimy, dlatego też odwdzięczamy się zapewnieniem poczucia bezpieczeństwa.

Pierwsza konsultacja jest bezpłatną i w żaden sposób niezobowiązująca dla klienta. Nasi doradcy przedstawią planowany zarys działań oraz ustalą szczegółowe warunki współpracy. Po przesłaniu danych w formularzu kontaktowym nasz doradca skontaktuje się z Państwem w najkrótszym, możliwym czasie. Dla osób preferujących bezpośredni kontakt numer telefonu został zamieszczony na stronie.

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana