Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Oddłużanie – Białystok i okolice

Nasi klienci to bardzo często osoby, które niespodziewanie straciły pracę. W takiej trudnej sytuacji nieraz człowiek podejmuje nieprzemyślane decyzje, wśród których można wymienić zaciąganie pożyczek w instytucjach parabankowych na rzecz spłacania aktualnych zobowiązań. W dużej części przypadków jest to działanie impulsywne i nieprzemyślane, gdyż pożyczki parabankowe obciążone są niezwykle wysokim procentem. Coraz większa ilość zobowiązań prowadzi do spirali długów, która rujnuje nie tylko możliwości finansowe klienta, ale niejednokrotnie również jego życie codzienne. Szybkie wyjście z długów jest konieczne, by zachować spokój i zdrowie. Pozbycie się problemów z długami jest możliwe, należy jednak skierować się o pomoc do specjalistów. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a nasze kompetencje pomogą wyjść z długów nawet w najbardziej skomplikowanej sytuacji. Działania rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z historią zadłużonego w BIK-u, a następnie opracowania planu odzyskania kontroli nad finansami. Podstawą naszych fachowych działań jest oddłużanie opierające się na likwidacji długów poprzez znaczne zmniejszenie comiesięcznych zobowiązań drogą postępowania restrukturyzacyjnego i spłatę długów lub ich prawne umorzenie. Jesteśmy w stanie pomóc klientom nawet w bardzo skomplikowanej sytuacji.

Specjalistyczna pomoc w oddłużaniu w Białymstoku i okolicach

Wpaść w spiralę długów jest łatwo, jednak wyjście z niej jest możliwe przy zastosowaniu się do kilku kwestii. Ważne jest pełne zaangażowanie zarówno osoby zadłużonej, jak i firmy prawniczej. Często ludzie wpadają w długi przez zdarzenia losowe, a powstałe zadłużenie nie do końca jest winą klienta. W przypadku braku spłaty comiesięcznego zobowiązania w ciągu 180 dni lub więcej sprawą może zająć się komornik. Nasza kancelaria pomaga w oddłużaniu w Białymstoku i okolicach zarówno wtedy, gdy informacja o braku spłaty nie została jeszcze wysłana do BIK-u, jak i gdy na kliencie unosi się już groźba egzekucji komorniczej. Negatywna ocena w BIK-u może wpłynąć znacznie na warunki kredytowe przy ponownym zadłużeniu, dlatego tak ważne jest nieposiadanie długów. Ponadto wyjście z długów wpływa także korzystnie na poprawienie jakości codziennego życia. Skorzystanie z profesjonalnej porady doświadczonych prawników z aktualną wiedzą pozwoli na skuteczne i szybkie pozbycie się długów.

Nasza pomoc w oddłużaniu odbywa się poprzez negocjację nowej, niższej raty, którą klient z powodzeniem będzie mógł regulować każdego miesiąca. Regularność w tym przypadku jest sprawą nadrzędną, które pozwoli klientowi szybko stanąć na nogi i pozbyć się kłopotliwego zadłużenia. Do tej pory udało nam się z powodzeniem zakończyć ponad kilkadziesiąt spraw. Nasza wiedza jest stale aktualizowana, dzięki czemu możemy w pełni profesjonalnie zajmować się osobliwym przypadkiem każdego klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji finansowej klienta, dlatego też oferujemy elastyczny cennik oraz warunki współpracy indywidualnie dostosowane do możliwości, potrzeb i oczekiwań osoby zadłużonej. Działamy z pełnym zrozumieniem sytuacji.

Pewne wyjście z długów – Białystok

Rozumiemy trudne sytuacje naszych klientów, dlatego też na każdym etapie współpracy dbamy o szczegółowe ich informowanie o aktualnie przeprowadzanych działaniach. Nasi prawnicy odpowiedzą na każde, nawet najbardziej nurtujące pytanie, by mieli Państwo pewność co do słuszności wykonywanych czynności. Obdarzyli nas Państwo zaufaniem, które bardzo cenimy, dlatego też odwdzięczamy się zapewnieniem poczucia bezpieczeństwa.

Pierwsza konsultacja jest bezpłatną i w żaden sposób niezobowiązująca dla klienta. Nasi doradcy przedstawią planowany zarys działań oraz ustalą szczegółowe warunki współpracy. Po przesłaniu danych w formularzu kontaktowym nasz doradca skontaktuje się z Państwem w najkrótszym, możliwym czasie. Dla osób preferujących bezpośredni kontakt numer telefonu został zamieszczony na stronie.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości