Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Bydgoszczy

Niestety wiele osób boryka się z terminową spłatą swoich zobowiązań. Dlatego wsparcia w wyjściu z długów mogą potrzebować zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze. Kiedy problemy zaczynają się nawarstwiać i coraz trudniej poradzić sobie z nimi w sposób samodzielny, wówczas dobrze skorzystać z pomocy specjalistów. Nasza kancelaria w szerokiej ofercie usług uwzględniła również pomoc w oddłużaniu. Prowadzone przez nas działania skutkują zmniejszeniem obciążeń miesięcznych lub pozwalają doprowadzić do prawnego umorzenia długów.

Oddłużanie w Bydgoszczy
Oddłużanie z pomocą D2D Group – Bydgoszcz

Oddłużanie z pomocą D2D Group -
Bydgoszcz

Z różnego rodzaju kredytów i pożyczek należy korzystać wówczas, gdy będziemy w stanie poradzić sobie ze spłatą zadłużenia. Niestety realia potrafią wyglądać zupełnie inaczej. Pojawiający się dług potrafi niekorzystnie wpłynąć na codzienne funkcjonowanie. Zaciągniętych kredytów nikt za nas nie spłaci. Z zadłużeniem należy sobie poradzić, choć nie zawsze jest to proste, szczególnie jeśli wpadło się w spiralę zadłużenia. Czy istnieje dobre wyjście z takiej sytuacji? Warto skorzystać z pomocy fachowców, świadczących usługi oddłużeniowe.

D2D Group oferuje profesjonalną pomoc w oddłużaniu dla mieszkańców Bydgoszczy oraz okolic. Proces przeprowadzany jest po uprzednim dokonaniu oceny skali długu oraz możliwych rozwiązań, które pomogą uchronić Klienta przed bankructwem. Duże doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwala nam zająć się nawet najbardziej skomplikowanymi sytuacjami.

Nasza firma oferuje pełne wsparcie w oddłużaniu zarówno osób fizycznych, jak i firm. Sprawami zajmują się doświadczeni prawnicy oraz bankowcy, doskonale znający branżę. Wykonujemy indywidualny plan oddłużeniowy, który jest spersonalizowany pod kątem konkretnego Klienta. Każda sprawa jest inna, dlatego zawsze poszukujemy rozwiązań pozwalających na uzyskanie najbardziej satysfakcjonujących wyników.

Stworzymy dla Państwa wszelkie pisma, niezbędne w przypadku prowadzenia postępowania egzekucyjnego oraz pisma sądowe i procesowe. Sprawdzimy saldo zadłużenia w dostępnych bazach oraz będziemy reprezentować Państwa przed wierzycielami i urzędami. Za naszą pomocą wspólnie dojdziemy do kompromisu i doprowadzimy do zawarcia porozumienia dotyczącego spłaty zadłużenia. Wykorzystujemy obowiązujące przepisy oraz wszystkie mechanizmy prawne, które umożliwią Państwu wyjście z długów.

Wyjście z długów jest możliwe

Wyjście z długów jest możliwe

Jeśli pochodzą Państwo z Bydgoszczy lub okolic i właśnie zmagacie się z problemem zadłużenia, warto skorzystać z pomocy naszej kancelarii. Uważamy, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a chwilowe problemy finansowe można rozwiązać, nawet jeśli sytuacja wydaje się bardzo skomplikowana. D2D Group przeprowadzi Państwa przez cały proces, wykorzystując wiedzę i doświadczenie, zdobyte wieloletnią praktyką. Grupa fachowców znajdzie najkorzystniejsze rozwiązania, które w szybki sposób pozwoli Państwu na pozbycie się trudnej sytuacji finansowej oraz jej właściwe uregulowanie. Pomoc w oddłużaniu rozpoczynamy szczegółową analizą danych w BIK. Zaufało nam szerokie grono Klientów, którym pomogliśmy osiągnąć płynność finansową i powrócić do regularnej spłaty kredytów. Rozumiemy, że przyczyny powstania długu mogą mieć różne podłoże oraz odmienną skalę, dlatego negocjujemy jak najkorzystniejsze warunki spłaty zadłużenia, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Naszą misją i celem, jest umożliwienie Państwu wyjście z długów. Skupiamy na tym całą swoją uwagę oraz wykorzystujemy wszelkie dostępne narzędzia, charakteryzujące się dużą skutecznością. Państwa sukces jest również naszym ogromnym sukcesem, z czego czerpiemy satysfakcję i chęć do kolejnych wyzwań. Warto jednak pamiętać, aby zwrócić się o pomoc do specjalistów odpowiednio wcześnie, aby niepotrzebnie nie „nakręcać” spirali zadłużenia. Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się wypracować model działania, który przyniesie zadowalające rezultaty oraz pozwoli na zakończenie problemów finansowych.

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana