Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Gdańsku

Niespodziewana utrata pracy może prowadzić do nagłego zadłużenia, które jest wynikiem niemożności regulowania comiesięcznych zobowiązań. Często wiąże się to także z pozyskiwaniem pożyczek w instytucjach parabankowych, które obciążone są bardzo wysokim procentem. Pojawiająca się spirala długów często nie tylko stawia zadłużone w trudnej sytuacji finansowej, ale także życiowej. Wyjście z długów jest możliwe niezależnie od sytuacji. Ważne jest zaangażowanie osoby zadłużonej oraz wybór profesjonalnej firmy prawniczej świadczącej usługi w zakresie oddłużania. Proces wyjścia z długów bywa trudny, jednak nie warto tracić nadziei o jego powodzeniu. Nasze działania rozpoczynamy od wnikliwego zapoznania się z historią zmagającego się z długami klienta w BIK-u.

Negatywny scoring może znacznie wpłynąć na sytuację kredytową klienta, a w skrajnych przypadkach nawet uniemożliwić ponowny kredyt. Obniżona punktacja w BIK-u jest wynikiem nieregularności w spłacie zobowiązań. Jeżeli zaległość wynosi 180 dni lub więcej, klient może być nawet narażony na egzekucję komorniczą. Często brak płatności nie wynika z celowości, a jedynie nieszczęsnego zdarzenia losowego np. przewlekłej choroby, czy nagłego pobytu w szpitalu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi oddłużania i pomagać klientom w nawet bardzo skomplikowanych oraz niełatwych warunkach. Nie ma sytuacji bez wyjścia – należy jedynie poszukać pomocy w firmie, która ma odpowiednie kompetencje, by z powodzeniem zakończyć sprawę na Państwa korzyść.

Oddłużanie w Gdańsku
Biegła pomoc w oddłużaniu w Gdańsku i okolicach

Biegła pomoc
w oddłużaniu w Gdańsku i okolicach

Wyjście ze spirali długów jest o wiele bardziej skomplikowanie niż wejście. Nasze działania oparte są na likwidacji zadłużenia poprzez obniżenie rat miesięcznych drogą postępowania restrukturyzacyjnego, a w konsekwencji ich spłata lub prawne umorzenie. Nasze efektywne wsparcie wyjścia z długów oferujemy mieszkańcom Gdańska i okolic. Wielu klientów udało nam się uchronić przed egzekucją komorniczą i wielu z naszą pomocą uporało się ze swoimi długami, nawet ci, którzy myśleli, że znajdują się w sytuacji bez wyjścia. Okoliczności wystąpienia zadłużenia mogą być różne, jednak niezależnie od sytuacji, nasi prawnicy znajdą sposób, by skutecznie pomóc. Zajmujemy się świadczeniem usług wyjścia z długów, które są wynikiem zobowiązań bankowych i parabankowych.

Rozwiązujemy kłopot problematycznego zadłużenia niezależnie od uwarunkowań. Naszym celem jest skuteczna i sprawna pomoc w oddłużaniu, gdyż zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji finansowej klienta oraz tego, że jej szybkie zakończenie jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i znacznego podniesienia jego jakości życia. Pomagamy zarówno w przypadku, gdy informacja o zaległości nie została jeszcze przekazana do BIK-u, jak i w sytuacji, gdy klient groźbę egzekucji komorniczej. Działamy z pełnym zrozumieniem dla zaistniałej sytuacji, dlatego też oferujemy elastyczne warunki współpracy i pełne dostosowanie do potrzeb, oczekiwań i możliwości budżetowych klienta. Zależy nam na klienta wyjściu z długów, co chcemy osiągnąć poprzez obniżenie miesięcznego zobowiązania, czy pożyczki do wartości możliwe do uregulowania przez klienta.

Bezpieczne i skuteczne wyjście z długów Gdańsk

Bezpieczne i skuteczne
wyjście z długów Gdańsk

Nasi specjaliści uczestniczą w szeregu szkoleń, dzięki którym nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, mogąc oferować Państwu najwyższe standardy obsługi oraz najwyższej jakości usługi oddłużania w Gdańsku. Nasi prawnicy z korzyścią dla klienta zakończyli już ponad kilkadziesiąt spraw dot. wyjścia z długów. Zapewniamy profesjonalną i kompetentną obsługę na każdym etapie, a informowanie klienta o wszystkich działaniach jest naszym bezwzględnym priorytetem. Obdarzyli nas Państwo zaufaniem, a my chcemy odwdzięczyć się Państwa poczuciem bezpieczeństwa i pewnością oddania Państwa spraw w ręce specjalistów.

Pierwsza konsultacja w Gdańsku nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązująca. Nasi eksperci zaprezentują Państwu proponowane drogi wyjścia z długów i ustalą szczegóły współpracy. Posiadamy elastyczny cennik usług, który pozwala na indywidualne dopasowanie oferty do Państwa potrzeb i oczekiwań. Pozostawienie w formularzu kontaktowym danych spowoduje kontakt naszego konsultanta w najkrótszym, możliwym czasie. Istnieje też możliwość kontaktu telefonicznego (numer znajduje się na stronie).

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana