Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Oddłużanie – Gdańsk i okolice

Niespodziewana utrata pracy może prowadzić do nagłego zadłużenia, które jest wynikiem niemożności regulowania comiesięcznych zobowiązań. Często wiąże się to także z pozyskiwaniem pożyczek w instytucjach parabankowych, które obciążone są bardzo wysokim procentem. Pojawiająca się spirala długów często nie tylko stawia zadłużone w trudnej sytuacji finansowej, ale także życiowej. Wyjście z długów jest możliwe niezależnie od sytuacji. Ważne jest zaangażowanie osoby zadłużonej oraz wybór profesjonalnej firmy prawniczej świadczącej usługi w zakresie oddłużania. Proces wyjścia z długów bywa trudny, jednak nie warto tracić nadziei o jego powodzeniu. Nasze działania rozpoczynamy od wnikliwego zapoznania się z historią zmagającego się z długami klienta w BIK-u.

Negatywny scoring może znacznie wpłynąć na sytuację kredytową klienta, a w skrajnych przypadkach nawet uniemożliwić ponowny kredyt. Obniżona punktacja w BIK-u jest wynikiem nieregularności w spłacie zobowiązań. Jeżeli zaległość wynosi 180 dni lub więcej, klient może być nawet narażony na egzekucję komorniczą. Często brak płatności nie wynika z celowości, a jedynie nieszczęsnego zdarzenia losowego np. przewlekłej choroby, czy nagłego pobytu w szpitalu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi oddłużania i pomagać klientom w nawet bardzo skomplikowanych oraz niełatwych warunkach. Nie ma sytuacji bez wyjścia – należy jedynie poszukać pomocy w firmie, która ma odpowiednie kompetencje, by z powodzeniem zakończyć sprawę na Państwa korzyść.

Biegła pomoc w oddłużaniu w Gdańsku i okolicach

Wyjście ze spirali długów jest o wiele bardziej skomplikowanie niż wejście. Nasze działania oparte są na likwidacji zadłużenia poprzez obniżenie rat miesięcznych drogą postępowania restrukturyzacyjnego, a w konsekwencji ich spłata lub prawne umorzenie. Nasze efektywne wsparcie wyjścia z długów oferujemy mieszkańcom Gdańska i okolic. Wielu klientów udało nam się uchronić przed egzekucją komorniczą i wielu z naszą pomocą uporało się ze swoimi długami, nawet ci, którzy myśleli, że znajdują się w sytuacji bez wyjścia. Okoliczności wystąpienia zadłużenia mogą być różne, jednak niezależnie od sytuacji, nasi prawnicy znajdą sposób, by skutecznie pomóc. Zajmujemy się świadczeniem usług wyjścia z długów, które są wynikiem zobowiązań bankowych i parabankowych.

Rozwiązujemy kłopot problematycznego zadłużenia niezależnie od uwarunkowań. Naszym celem jest skuteczna i sprawna pomoc w oddłużaniu, gdyż zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji finansowej klienta oraz tego, że jej szybkie zakończenie jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i znacznego podniesienia jego jakości życia. Pomagamy zarówno w przypadku, gdy informacja o zaległości nie została jeszcze przekazana do BIK-u, jak i w sytuacji, gdy klient groźbę egzekucji komorniczej. Działamy z pełnym zrozumieniem dla zaistniałej sytuacji, dlatego też oferujemy elastyczne warunki współpracy i pełne dostosowanie do potrzeb, oczekiwań i możliwości budżetowych klienta. Zależy nam na klienta wyjściu z długów, co chcemy osiągnąć poprzez obniżenie miesięcznego zobowiązania, czy pożyczki do wartości możliwe do uregulowania przez klienta.

Bezpieczne i skuteczne wyjście z długów Gdańsk

Nasi specjaliści uczestniczą w szeregu szkoleń, dzięki którym nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, mogąc oferować Państwu najwyższe standardy obsługi oraz najwyższej jakości usługi oddłużania w Gdańsku. Nasi prawnicy z korzyścią dla klienta zakończyli już ponad kilkadziesiąt spraw dot. wyjścia z długów. Zapewniamy profesjonalną i kompetentną obsługę na każdym etapie, a informowanie klienta o wszystkich działaniach jest naszym bezwzględnym priorytetem. Obdarzyli nas Państwo zaufaniem, a my chcemy odwdzięczyć się Państwa poczuciem bezpieczeństwa i pewnością oddania Państwa spraw w ręce specjalistów.

Pierwsza konsultacja w Gdańsku nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązująca. Nasi eksperci zaprezentują Państwu proponowane drogi wyjścia z długów i ustalą szczegóły współpracy. Posiadamy elastyczny cennik usług, który pozwala na indywidualne dopasowanie oferty do Państwa potrzeb i oczekiwań. Pozostawienie w formularzu kontaktowym danych spowoduje kontakt naszego konsultanta w najkrótszym, możliwym czasie. Istnieje też możliwość kontaktu telefonicznego (numer znajduje się na stronie).

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości