Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Katowicach

Często zdarza się, że nasi Klienci to osoby, które nagle straciły pracę. Aby spłacić dotychczasowe zobowiązania finansowe, zaciągnęły kolejne pożyczki w instytucjach parabankowych, gdzie kwoty przyznawane są z ogromnym procentem. Kiedy dochody nie są w stanie pokryć wszystkich kosztów, zadłużony wpada w tak zwaną spiralę długów. Jest to sytuacja, w której kolejne kredyty zaciągane są, by pokryć poprzednie zobowiązania. Osobie zadłużonej wydaje się wówczas, że nigdy nie pozbędzie się problemów finansowych. Jednak nasze ogromne doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw nauczyło nas, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Po wnikliwej analizie historii zadłużenia najczęściej okazuje się, że jest jeszcze szansa na odzyskanie kontroli nad finansami – nawet, gdy dochodzi do egzekucji komorniczej. Jako profesjonalna i doświadczona Kancelaria jesteśmy w stanie pomóc nawet poważnie zadłużonym Klientom, obniżając miesięczne raty lub wnioskując o umorzenie długów.

Oddłużanie w Katowicach
Profesjonalna pomoc w wyjściu z długów

Profesjonalna pomoc
w wyjściu z długów

Długi często narastają miesiącami aż do momentu, gdy dochodzi do egzekucji komorniczej. To dopiero wówczas wiele osób decyduje się poszukać pomocy w oddłużeniu w Katowicach i okolicach. Wtedy trafiają do naszej Kancelarii. Nasze profesjonalne działania mogą pomóc obniżyć stałe obciążenia miesięczne lub umorzyć długi nawet wtedy, gdy sytuacja wydaje się bez wyjścia. Oddłużenie jest możliwe nawet na etapie egzekucji komorniczej. Każdy ma szansę rozwiązać swoje problemy finansowe, jeśli zdecyduje się skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej.

Do zadłużenia często prowadzą wypadki losowe. Choroba własna czy bliskiej osoby lub niespodziewana utrata pracy przez osobę zobowiązaną do spłaty raty to tylko niektóre przypadki, gdy sytuacja nie pozostawia innego wyboru. Dlatego nasza Kancelaria oferuje pomoc w oddłużaniu. Dzięki rozległej wiedzy naszych prawników i ich doświadczeniu w prowadzeniu spraw związanych z zadłużeniami jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne rozwiązania nawet Klientom, wobec których wszczęto postępowanie egzekucyjne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ każda sprawa jest inna i wymaga opracowania odpowiedniego planu działania. Zależy nam na tym, by wszyscy Klienci decydujący się skorzystać z naszych usług, mogli liczyć na rozwiązanie swoich problemów. Oprócz tego doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że osoby szukające pomocy w oddłużaniu znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, w związku z czym warunki współpracy w naszej Kancelarii ustalane są indywidualnie w oparciu o elastyczny cennik.

Pomoc prawna w oddłużaniu dla mieszkańców Katowic

Pomoc prawna w oddłużaniu
dla mieszkańców Katowic

Wyjście z długów jest możliwe nawet w sytuacji, która wydaje się beznadziejna. Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia na korzyść dłużnika jest możliwe nawet w trakcie procesu windykacyjnego lub egzekucyjnego. Wszystkich poszukujących pomocy w oddłużaniu w Katowicach lub okolicach zachęcamy do zainteresowania się usługami naszej Kancelarii i zapraszamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem. Pierwsza konsultacja jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje do skorzystania z naszych usług. Pozwala nam zapoznać się z historią zadłużenia oraz zaproponować wstępny plan działania mającego na celu skuteczne oddłużenie. Chcąc odzyskać kontrolę nad swoimi finansami, warto poszukać rzetelnej Kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu takiej jak nasza. Pomożemy na każdym etapie sprawy restrukturyzacyjnej lub o umorzenie długów. Nasze usługi są kompleksowe, co oznacza, że obejmują działania podejmowane również na etapie postępowań komorniczych i windykacyjnych, w tymsporządzanie wszelkich niezbędnych pism sądowych, reprezentację dłużnika przed wierzycielami i urzędami, sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach i szereg innych czynności.

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana