Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Kielcach

Spirala zadłużenia to proces, w który bardzo łatwo wpaść. Często pojawiająca się groźba egzekucji komorniczej wydaje się sytuacją bez wyjścia. Pozbycie się długów jest możliwe, jednak potrzeba do tego dużo zaangażowania zarówno dłużnika, jak i firmy prawniczej. Należy zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, którzy pozwolą nie tracić nadziei. Oddłużanie jest możliwe niemal w każdym przypadku. Nasze działania dotyczące oddłużania rozpoczyna dokładne zapoznanie się z historią klienta w BIK-u. Scoring to niezwykle ważny parametr dla banku, który zarówno może negatywnie, jak i pozytywnie wpłynąć na końcową decyzję dot. kredytu, czy ponownego kredytu. Scoring odbywa się poprzez niedotrzymanie warunków spłaty miesięcznego zobowiązania i uregulowanie go po upływie 180 dni i więcej. Często tego typu zaległość nie jest wynikiem zamierzonych działań, a raczej wystąpienia zdarzeń losowych, na które klient nie miał wpływu. Nasze wieloletnie doświadczenie w oddłużaniu pozwala nam z korzyścią dla klienta rozwiązywać nawet najbardziej wymagające i skomplikowane sprawy. Długi mają wpływ nie tylko na sytuację finansową klienta, ale także na jego codzienne życie, dlatego też jak najszybsze zdjęcie z barków klienta tego ciężaru jest naszym priorytetem.

Oddłużanie w Kielcach
Profesjonalna pomoc w oddłużaniu w Kielcach

Profesjonalna pomoc
w oddłużaniu w Kielcach

Podstawę naszych działań stanowi likwidacja długów poprzez zmniejszenie zobowiązań miesięcznych drogą postępowania restrukturyzacyjnego, a w konsekwencji ich spłata lub prawne umorzenie. Zapewniamy skuteczną pomoc wyjścia z długów mieszkańcom Kielc i okolic. Przed egzekucją komorniczą udało nam się uchronić już wielu klientów i tak samo spora liczba klientów razem z nami uporała się ze swoimi długami. Znajdziemy sposób pomocy klientowi z długami niezależnie od sytuacji. Nagłe zachorowanie lub przedłużająca się wizyta w szpitalu może prowadzić do zadłużenia, z którego pozornie trudno się wydostać, jednak z pomocą naszych specjalistów jest to możliwe i w zasięgu. Świadczymy usługi pomocy w oddłużaniu zobowiązań bankowych i parabankowych. Nasze doświadczenie oraz wysokie kompetencje pozwalają wynegocjować warunki spłaty kredytu indywidualnie dopasowane do możliwości finansowych klienta.

Nieważne są okoliczności, które doprowadziły klienta do problematycznego zadłużenia. Dokładamy wszelkich starań, by pomóc skutecznie i efektywnie w najkrótszym, możliwym czasie. Nasza pomoc może kończyć się powodzeniem zarówno w przypadku, gdy informacja nie została jeszcze przekazana do BIK-u, jak i w sytuacji, gdy groźba egzekucji jest bardzo prawdopodobna. Działamy profesjonalnie i z pełnym zrozumieniem zaistniałego zdarzenia. Klient zmagający się z długami ma trudną sytuację finansową, dlatego też naszą współpracę oferujemy na podstawie elastycznych i indywidualnie dopasowanych warunkach. Kluczową kwestią jest wyciągnięcie klienta z długów za pomocą doprowadzenia do obniżenia miesięcznego obciążenia, czy pożyczki do sumy możliwej do spłaty przez klienta.

Bezpieczne i szybkie wyjście z długów Kielce

Bezpieczne i szybkie
wyjście z długów Kielce

Nasi specjaliści z korzyścią dla klienta zakończyli kilkadziesiąt spraw. Oferowana pomoc w oddłużaniu w Kielcach jest fachowa na każdym etapie jej trwania. Specjaliści pracujący w naszej kancelarii informują o bieżącym postępowaniu, a klient zawsze ma aktualną wiedzę o swojej sytuacji. Zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli, jest dla nas niezwykle cenne, dlatego też staramy się zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz pewność bycia w najlepszych rękach.

Konsultacje w Kielcach są darmowe i niezobowiązujące. Nie wymagamy wnoszenia opłat wstępnych. Na pierwszym spotkaniu nasi doradcy przedstawią plan działania oraz wytłumaczą, w jaki sposób będziemy starać się wyciągnąć Państwa z długów. Posiadamy elastyczny cennik usług, a każdą sprawę wyceniamy indywidualnie w zależności od potrzeb, możliwości i oczekiwań klienta. Wypełnienie formularza kontaktowego zapewnia kontakt ze strony naszego zespołu obsługi klienta w najkrótszym, możliwym czasie. Można się kontaktować także telefonicznie (numer telefonu widnieje na stronie).

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana