Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Oddłużanie – Kielce i okolice

Spirala zadłużenia to proces, w który bardzo łatwo wpaść. Często pojawiająca się groźba egzekucji komorniczej wydaje się sytuacją bez wyjścia. Pozbycie się długów jest możliwe, jednak potrzeba do tego dużo zaangażowania zarówno dłużnika, jak i firmy prawniczej. Należy zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, którzy pozwolą nie tracić nadziei. Oddłużanie jest możliwe niemal w każdym przypadku. Nasze działania dotyczące oddłużania rozpoczyna dokładne zapoznanie się z historią klienta w BIK-u. Scoring to niezwykle ważny parametr dla banku, który zarówno może negatywnie, jak i pozytywnie wpłynąć na końcową decyzję dot. kredytu, czy ponownego kredytu. Scoring odbywa się poprzez niedotrzymanie warunków spłaty miesięcznego zobowiązania i uregulowanie go po upływie 180 dni i więcej. Często tego typu zaległość nie jest wynikiem zamierzonych działań, a raczej wystąpienia zdarzeń losowych, na które klient nie miał wpływu. Nasze wieloletnie doświadczenie w oddłużaniu pozwala nam z korzyścią dla klienta rozwiązywać nawet najbardziej wymagające i skomplikowane sprawy. Długi mają wpływ nie tylko na sytuację finansową klienta, ale także na jego codzienne życie, dlatego też jak najszybsze zdjęcie z barków klienta tego ciężaru jest naszym priorytetem.

Profesjonalna pomoc w oddłużaniu w Kielcach

Podstawę naszych działań stanowi likwidacja długów poprzez zmniejszenie zobowiązań miesięcznych drogą postępowania restrukturyzacyjnego, a w konsekwencji ich spłata lub prawne umorzenie. Zapewniamy skuteczną pomoc wyjścia z długów mieszkańcom Kielc i okolic. Przed egzekucją komorniczą udało nam się uchronić już wielu klientów i tak samo spora liczba klientów razem z nami uporała się ze swoimi długami. Znajdziemy sposób pomocy klientowi z długami niezależnie od sytuacji. Nagłe zachorowanie lub przedłużająca się wizyta w szpitalu może prowadzić do zadłużenia, z którego pozornie trudno się wydostać, jednak z pomocą naszych specjalistów jest to możliwe i w zasięgu. Świadczymy usługi pomocy w oddłużaniu zobowiązań bankowych i parabankowych. Nasze doświadczenie oraz wysokie kompetencje pozwalają wynegocjować warunki spłaty kredytu indywidualnie dopasowane do możliwości finansowych klienta.

Nieważne są okoliczności, które doprowadziły klienta do problematycznego zadłużenia. Dokładamy wszelkich starań, by pomóc skutecznie i efektywnie w najkrótszym, możliwym czasie. Nasza pomoc może kończyć się powodzeniem zarówno w przypadku, gdy informacja nie została jeszcze przekazana do BIK-u, jak i w sytuacji, gdy groźba egzekucji jest bardzo prawdopodobna. Działamy profesjonalnie i z pełnym zrozumieniem zaistniałego zdarzenia. Klient zmagający się z długami ma trudną sytuację finansową, dlatego też naszą współpracę oferujemy na podstawie elastycznych i indywidualnie dopasowanych warunkach. Kluczową kwestią jest wyciągnięcie klienta z długów za pomocą doprowadzenia do obniżenia miesięcznego obciążenia, czy pożyczki do sumy możliwej do spłaty przez klienta.

Bezpieczne i szybkie wyjście z długów Kielce

Nasi specjaliści z korzyścią dla klienta zakończyli kilkadziesiąt spraw. Oferowana pomoc w oddłużaniu w Kielcach jest fachowa na każdym etapie jej trwania. Specjaliści pracujący w naszej kancelarii informują o bieżącym postępowaniu, a klient zawsze ma aktualną wiedzę o swojej sytuacji. Zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli, jest dla nas niezwykle cenne, dlatego też staramy się zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz pewność bycia w najlepszych rękach.

Konsultacje w Kielcach są darmowe i niezobowiązujące. Nie wymagamy wnoszenia opłat wstępnych. Na pierwszym spotkaniu nasi doradcy przedstawią plan działania oraz wytłumaczą, w jaki sposób będziemy starać się wyciągnąć Państwa z długów. Posiadamy elastyczny cennik usług, a każdą sprawę wyceniamy indywidualnie w zależności od potrzeb, możliwości i oczekiwań klienta. Wypełnienie formularza kontaktowego zapewnia kontakt ze strony naszego zespołu obsługi klienta w najkrótszym, możliwym czasie. Można się kontaktować także telefonicznie (numer telefonu widnieje na stronie).

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości