Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Oddłużanie – Kraków i okolice

Wypadki losowe i choroby niejednokrotnie powodują, że zgłaszają się do nas osoby, które mają problem ze spłatą zobowiązań zaciągniętych w bankach i instytucjach parabankowych. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc im w wyjściu ze spirali długów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie. Wychodzenie z długów nie jest procesem najłatwiejszym. Zadłużenie narasta, a sytuacja staje się coraz bardziej przytłaczająca.

Gdy w ciągu 30 dni od terminu spłaty rata nie zostanie uregulowana, BIK otrzymuje informacje o zadłużeniu. Instytucja ta zajmuje się oceną punktową wiarygodności kredytowej. Przyznanie ujemnych punktów skutkuje trudnościami przy próbach zaciągania kolejnych kredytów w przyszłości. Po upływie 180 dni BIK rozpoczyna działania windykacyjne. W przypadku, gdy dług nadal pozostaje niespłacony, może dojść do jego egzekucji.

Profesjonalna pomoc w oddłużaniu – Kraków i okolice

Wielu naszych Klientów znajduje się w trudnej sytuacji. Ich historie są różne, ale problem ten sam – zadłużenie. Nasza Kancelaria w profesjonalny sposób pomaga w oddłużaniu na terenie Krakowa i okolic. Dokładamy wszelkich starań, aby podjęte przez nas działania były jak najskuteczniejsze. Wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest to, aby wyjść z zadłużeń zaciągniętych w bankach i instytucjach parabankowych. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować pomoc w oddłużaniu nawet osobom, których sytuacja wydaje się bez wyjścia. Jeśli mają Państwo wrażenie, że wyjście z długów jest niemożliwe, warto poprosić o pomoc specjalistów. Zainteresowanych usługami naszej Kancelarii zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub spotkania. Nasz konsultant dokładnie przeanalizuje Państwa sytuację i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że rozwiązujemy nawet najbardziej zawiłe sprawy.

Profesjonalnym oddłużeniem zajmujemy się już od wielu lat. Doświadczenie nauczyło nas, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Poznając zawiłe historie naszych Klientów i pomagając im wydostać się z zadłużenia, przekonaliśmy się, że każda sprawa może zostać rozwiązana pomyślnie. Każdy dług może zostać spłacony, jeśli powzięte zostaną odpowiednie kroki. Nasze profesjonalne działania niejednokrotnie pozwoliły zapobiec egzekucji komorniczej. Powierzając sprawę swojego zadłużenia Kancelarii Prawnej specjalizującej się w oddłużaniu, mają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi i wyjścia z zadłużenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu – również Klientów, którym grozi egzekucja komornicza.

Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta

Sprawami oddłużenia zajmujemy się na co dzień, więc doskonale wiemy, jak postępować w tego rodzaju sytuacjach. Zatrudniamy prawników specjalizujących się w oddłużaniu. Wyjście z długów jest możliwe na każdym etapie zadłużenia. Bez względu na to, jak beznadziejne wydaje się położenie Klienta, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie wyciągnąć go z długów. Pomagamy w uzyskaniu rat, które nie obciążają portfela w sposób prowadzący do zadłużenia. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź wypełnienia formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu umówienia spotkania, podczas którego omówione zostaną wszelkie szczegóły.

Konsultacja telefoniczna z naszym przedstawicielem jest bezpłatna oraz nie zobowiązuje do skorzystania z usług Kancelarii w Krakowie. Podczas rozmowy po zapoznaniu się z historią Klienta przedstawimy możliwy plan wyjścia z zadłużenia. Mamy pełną świadomość tego, że osoby szukające pomocy z zakresu oddłużania znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, dlatego proponujemy elastyczne warunki współpracy ustalane z każdym z Klientów indywidualnie. Każda sprawa jest inna, dlatego nie opieramy się na sztywnym cenniku.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości