Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Krakowie

Wypadki losowe i choroby niejednokrotnie powodują, że zgłaszają się do nas osoby, które mają problem ze spłatą zobowiązań zaciągniętych w bankach i instytucjach parabankowych. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc im w wyjściu ze spirali długów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie. Wychodzenie z długów nie jest procesem najłatwiejszym. Zadłużenie narasta, a sytuacja staje się coraz bardziej przytłaczająca.

Gdy w ciągu 30 dni od terminu spłaty rata nie zostanie uregulowana, BIK otrzymuje informacje o zadłużeniu. Instytucja ta zajmuje się oceną punktową wiarygodności kredytowej. Przyznanie ujemnych punktów skutkuje trudnościami przy próbach zaciągania kolejnych kredytów w przyszłości. Po upływie 180 dni BIK rozpoczyna działania windykacyjne. W przypadku, gdy dług nadal pozostaje niespłacony, może dojść do jego egzekucji.

Oddłużanie w Krakowie
Profesjonalna pomoc w wyjściu z długów

Profesjonalna pomoc w oddłużaniu
Kraków i okolice

Wielu naszych Klientów znajduje się w trudnej sytuacji. Ich historie są różne, ale problem ten sam – zadłużenie. Nasza Kancelaria w profesjonalny sposób pomaga w oddłużaniu na terenie Krakowa i okolic. Dokładamy wszelkich starań, aby podjęte przez nas działania były jak najskuteczniejsze. Wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest to, aby wyjść z zadłużeń zaciągniętych w bankach i instytucjach parabankowych. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować pomoc w oddłużaniu nawet osobom, których sytuacja wydaje się bez wyjścia. Jeśli mają Państwo wrażenie, że wyjście z długów jest niemożliwe, warto poprosić o pomoc specjalistów. Zainteresowanych usługami naszej Kancelarii zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub spotkania. Nasz konsultant dokładnie przeanalizuje Państwa sytuację i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że rozwiązujemy nawet najbardziej zawiłe sprawy.

Profesjonalnym oddłużeniem zajmujemy się już od wielu lat. Doświadczenie nauczyło nas, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Poznając zawiłe historie naszych Klientów i pomagając im wydostać się z zadłużenia, przekonaliśmy się, że każda sprawa może zostać rozwiązana pomyślnie. Każdy dług może zostać spłacony, jeśli powzięte zostaną odpowiednie kroki. Nasze profesjonalne działania niejednokrotnie pozwoliły zapobiec egzekucji komorniczej. Powierzając sprawę swojego zadłużenia Kancelarii Prawnej specjalizującej się w oddłużaniu, mają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi i wyjścia z zadłużenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu – również Klientów, którym grozi egzekucja komornicza.

Elastyczne usługi prawne w zakresie oddłużania w Krakowie

Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta

Sprawami oddłużenia zajmujemy się na co dzień, więc doskonale wiemy, jak postępować w tego rodzaju sytuacjach. Zatrudniamy prawników specjalizujących się w oddłużaniu. Wyjście z długów jest możliwe na każdym etapie zadłużenia. Bez względu na to, jak beznadziejne wydaje się położenie Klienta, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie wyciągnąć go z długów. Pomagamy w uzyskaniu rat, które nie obciążają portfela w sposób prowadzący do zadłużenia. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź wypełnienia formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu umówienia spotkania, podczas którego omówione zostaną wszelkie szczegóły.

Konsultacja telefoniczna z naszym przedstawicielem jest bezpłatna oraz nie zobowiązuje do skorzystania z usług Kancelarii w Krakowie. Podczas rozmowy po zapoznaniu się z historią Klienta przedstawimy możliwy plan wyjścia z zadłużenia. Mamy pełną świadomość tego, że osoby szukające pomocy z zakresu oddłużania znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, dlatego proponujemy elastyczne warunki współpracy ustalane z każdym z Klientów indywidualnie. Każda sprawa jest inna, dlatego nie opieramy się na sztywnym cenniku.

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana