Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Łodzi

Problem zadłużenia finansowego jest zwykle dosyć skomplikowany, a jego rozwiązanie to proces długotrwały. Najważniejsze jednak, że istnieją sprawne metody wyjścia z tej niekomfortowej sytuacji. Aby uniknąć zajęcia komorniczego potrzebujesz wsparcia ze strony firmy prawniczej oraz własnego zaangażowania. Wieloletnie doświadczenie naszej kancelarii daje nam przewagę w walce o sądowe oddłużenie. Poznaliśmy historie wielu naszych klientów, którym pomogliśmy wyjść z długów. Znamy różne scenariusze i rozumiemy, że zaległości pieniężne wobec wierzycieli mogą zdarzyć się z wielu powodów losowych, na które nikt nie ma wpływu. Naszym i Twoim celem jest jak najszybsze rozwiązanie Twoich problemów finansowych, abyś mógł na nowo stanąć na nogi i rozpocząć życie wolne od długów.

Oddłużanie w Łodzi
Profesjonalna pomoc w oddłużaniu w Łodzi

Profesjonalna pomoc
w oddłużaniu w Łodzi

Prawne rozwiązanie problemów zadłużenia finansowego jest możliwe w prawie każdym przypadku. Współpracę z klientem zmagającym się z zadłużeniem rozpoczynamy od poznania jakiego aktualnej sytuacji finansowej oraz wszystkich zobowiązań finansowych, zwłaszcza tych, których termin spłaty przekroczył 180 dni. Celem procesu oddłużania jest zmniejszenie kwot stałych opłat miesięcznych poprzez postępowanie restrukturyzacyjne bądź też prawne umorzenie spłat. Skontaktuj się z nami, działamy również w Łodzi i podczas konsultacji dokładnie wytłumaczymy Państwu jak wyglądają metody oddłużania i jakie rozwiązania są do wyboru.

Wyjdź z długów skutecznie i komfortowo z profesjonalna pomocą D2D Group. Przez ostatnie lata pomogliśmy wielu klientom wyjść z trudnych sytuacji finansowych, co sprawiło, że nasza oferta i zasady współpracy zostały również dostosowane do potrzeb klienta. Proponujemy elastyczne i indywidualnie dopasowane warunki, aby sprawić, że Państwa problemy będą się wyłącznie redukować, a nie powiększać. Posiadamy elastyczny cennik usług, a każdą sprawę wyceniamy indywidualnie w zależności od potrzeb, możliwości i oczekiwań klienta.

Obsługa prawna w sprawach oddłużania w Łodzi i okolicach w wykonaniu D2D Group jest transparentna i profesjonalna na każdym etapie. Klient jest informowany na bieżąco o każdym wykonanym kroku, a strategia działania opracowywana jest wspólnie. Przeprowadzimy Państwa przez proces oddłużania bezpiecznie oraz w pełni świadomie.

Bezpieczne i szybkie wyjście z długów – Łódź i okolice

Bezpieczne i szybkie
wyjście z długów – Łódź i okolice

Konsultacje w sprawie oddłużania w Łodzi są bezpłatne. Po pierwszej rozmowie wstępnej otrzymają Państwo plan działania wraz z pełnym objaśnieniem zaproponowanych ruchów oraz celu, do którego zmierzamy. Nasze działania sprawią, że miesięcznie obciążenia finansowe zostaną dostosowane do Państwa aktualnych możliwości zarobkowych.

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu omówienia pierwszej rozmowy telefonicznej, podczas której opiszesz nam swój problem. W sprawach pilnych zachęcamy do wykonania połączenia telefonicznego. Numery telefonów oraz adresy e-mailowe, a także adresy oddziałów znajdą Państwo w stopce poniżej.

Proszę pamiętać: z każdej problematycznej sytuacji jest wyjście, należy tylko go poszukać, ustalić plan rozwiązania problemu i go wdrożyć. Nasze kompetencje i doświadczenie sprawiły, że wielu klientów wyszło z zadłużenia w możliwe najkrótszym czasie i zgodnie z warunkami, które udało nam się wynegocjować.

W przypadku kłopotów finansowych i comiesięcznych, rosnących kwot zadłużenia nie należy zwlekać z szukaniem efektywnej pomocy i działaniem.

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana