Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Oddłużanie – Lublin i okolice

Oddłużenie nie jest jeszcze szeroko znaną metodą rozwiązywania problemu zaciągnięcia zbyt dużej liczby pożyczek, staje się jednak coraz popularniejsza. Sytuacja, w której podejmiemy się spłaty zbyt wielu zobowiązań, jest powszechnie znana i stanowi problem niejednej osoby. Zaciągnąć pożyczkę jest bardzo łatwo. Problem pojawia się wtedy, gdy zobowiązań jest zbyt wiele i nie możemy spłacić kolejnej raty. Tak jest również w przypadku, gdy wpadniemy w spiralę długów – dzieje się tak, gdy zaciągamy jeden kredyt, by spłacić poprzedni, ponieważ gonią nas terminy. Najłatwiej wziąć wówczas pożyczkę na duży procent pochodzącą z instytucji parabankowych.

Może się zdarzyć, że nas lub kogoś z bliskich dotknie ciężka choroba. Utrata zatrudnienia lub inne losowe zdarzenia również często są przyczyną zadłużenia. Niezależnie od tego, co do niego doprowadziło i jak poważna jest sytuacja, wyjście z długów jest możliwe. Nasza kancelaria oferuje profesjonalne i skuteczne oddłużanie w Lublinie i okolicach.

Profesjonalna pomoc w wyjściu z długów

Oddłużanie w większości przypadków polega na ustaleniu nowej, niższej raty kredytu. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych mających na celu obniżenie miesięcznych obciążeń. Każdą sprawę badamy dogłębnie, bo jesteśmy przekonani, że każdy problem można rozwiązać z korzyścią dla Klienta. Pomagamy nawet w sytuacjach, z których wydaje się nie być wyjścia. Nasze usługi są dostępne również w sytuacji, gdy komornik zagroził przejęciem pensji. Pierwsze negatywne punkty w BIKu pojawiają się po pierwszym miesiącu niezapłaconej raty, kolejne wraz z następnymi niespłaconymi zobowiązaniami. Wówczas pod wpływem chwili łatwo jest zaciągnąć nowy kredyt, co jeszcze bardziej obciąża domowy budżet. Obniżenie raty pozwala na spłacanie zobowiązań na czas, a także na wywiązanie się ze zobowiązań, co pozwala na kolejny kredyt w przyszłości.

Elastyczne usługi Kancelarii D2D Group dla mieszkańców Lublina

Jeśli niezapłacone rachunki spędzają Państwu sen z powiek, warto skorzystać z usług Kancelarii takiej jak nasza. Z pewnością uda nam się znaleźć rozwiązanie Państwa problemów finansowych. Obniżenie raty pozwoli wywiązać się z zaciągniętych zobowiązań terminowo. Taki sposób na wyjście z długów i odciążenie staje się coraz popularniejszy, a to dzięki temu, że jest niezwykle skuteczny. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, dlatego nasi Klienci mogą nam zaufać. Nasze usługi są w pełni profesjonalne i rozwiązały już problemy niejednej osoby. Jeśli poszukują Państwo pomocy w oddłużaniu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą Kancelarią. Pierwsza konsultacja z naszym przedstawicielem jest bezpłatna i niezobowiązująca. Podczas rozmowy oczekujemy przedstawienia historii zadłużenia, na podstawie której będziemy mogli opracować odpowiedni plan działania. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawniczej jest skuteczniejszym sposobem wyjścia z długów niż zaciąganie kolejnych zobowiązań.

W naszej Kancelarii pomagamy nawet Klientom poważnie zadłużonym, którym grozi egzekucja długów lub których pensja już została zajęta przez komornika. Rozległa wiedza i doświadczenie w prowadzeniu spraw restrukturyzacyjnych i innych działaniach podejmowanych w celu oddłużenia pozwala nam w szybki sposób pozbyć się problemu. Przy tym wszystkim zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby zwracające się do nas po pomoc w oddłużaniu znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, w związku z czym warunki współpracy każdorazowo ustalamy z Klientem indywidualnie. Każda sprawa jest inna, dlatego nasze podejście do pracy jest bardzo elastyczne. Mottem przewodnim naszych działań jest hasło – nie ma sytuacji bez wyjścia.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Biuro regionalne Kancelarii D2D Group w Lublinie:
ul. Lipowa 4 A
20-027 Lublin
tel. (0-81) 446 79 09