Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Lublinie

Oddłużenie nie jest jeszcze szeroko znaną metodą rozwiązywania problemu zaciągnięcia zbyt dużej liczby pożyczek, staje się jednak coraz popularniejsza. Sytuacja, w której podejmiemy się spłaty zbyt wielu zobowiązań, jest powszechnie znana i stanowi problem niejednej osoby. Zaciągnąć pożyczkę jest bardzo łatwo. Problem pojawia się wtedy, gdy zobowiązań jest zbyt wiele i nie możemy spłacić kolejnej raty. Tak jest również w przypadku, gdy wpadniemy w spiralę długów – dzieje się tak, gdy zaciągamy jeden kredyt, by spłacić poprzedni, ponieważ gonią nas terminy. Najłatwiej wziąć wówczas pożyczkę na duży procent pochodzącą z instytucji parabankowych.

Może się zdarzyć, że nas lub kogoś z bliskich dotknie ciężka choroba. Utrata zatrudnienia lub inne losowe zdarzenia również często są przyczyną zadłużenia. Niezależnie od tego, co do niego doprowadziło i jak poważna jest sytuacja, wyjście z długów jest możliwe. Nasza kancelaria oferuje profesjonalne i skuteczne oddłużanie w Lublinie i okolicach.

Oddłużanie w Lublinie
Profesjonalna pomoc w wyjściu z długów

Profesjonalna pomoc
w wyjściu z długów

Oddłużanie w większości przypadków polega na ustaleniu nowej, niższej raty kredytu. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych mających na celu obniżenie miesięcznych obciążeń. Każdą sprawę badamy dogłębnie, bo jesteśmy przekonani, że każdy problem można rozwiązać z korzyścią dla Klienta. Pomagamy nawet w sytuacjach, z których wydaje się nie być wyjścia. Nasze usługi są dostępne również w sytuacji, gdy komornik zagroził przejęciem pensji. Pierwsze negatywne punkty w BIKu pojawiają się po pierwszym miesiącu niezapłaconej raty, kolejne wraz z następnymi niespłaconymi zobowiązaniami. Wówczas pod wpływem chwili łatwo jest zaciągnąć nowy kredyt, co jeszcze bardziej obciąża domowy budżet. Obniżenie raty pozwala na spłacanie zobowiązań na czas, a także na wywiązanie się ze zobowiązań, co pozwala na kolejny kredyt w przyszłości.

Elastyczne usługi Kancelarii D2D Group dla mieszkańców Lublina

Elastyczne usługi Kancelarii D2D Group
dla mieszkańców Lublina

Jeśli niezapłacone rachunki spędzają Państwu sen z powiek, warto skorzystać z usług Kancelarii takiej jak nasza. Z pewnością uda nam się znaleźć rozwiązanie Państwa problemów finansowych. Obniżenie raty pozwoli wywiązać się z zaciągniętych zobowiązań terminowo. Taki sposób na wyjście z długów i odciążenie staje się coraz popularniejszy, a to dzięki temu, że jest niezwykle skuteczny. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, dlatego nasi Klienci mogą nam zaufać. Nasze usługi są w pełni profesjonalne i rozwiązały już problemy niejednej osoby. Jeśli poszukują Państwo pomocy w oddłużaniu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą Kancelarią. Pierwsza konsultacja z naszym przedstawicielem jest bezpłatna i niezobowiązująca. Podczas rozmowy oczekujemy przedstawienia historii zadłużenia, na podstawie której będziemy mogli opracować odpowiedni plan działania. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawniczej jest skuteczniejszym sposobem wyjścia z długów niż zaciąganie kolejnych zobowiązań.

W naszej Kancelarii pomagamy nawet Klientom poważnie zadłużonym, którym grozi egzekucja długów lub których pensja już została zajęta przez komornika. Rozległa wiedza i doświadczenie w prowadzeniu spraw restrukturyzacyjnych i innych działaniach podejmowanych w celu oddłużenia pozwala nam w szybki sposób pozbyć się problemu. Przy tym wszystkim zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby zwracające się do nas po pomoc w oddłużaniu znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, w związku z czym warunki współpracy każdorazowo ustalamy z Klientem indywidualnie. Każda sprawa jest inna, dlatego nasze podejście do pracy jest bardzo elastyczne. Mottem przewodnim naszych działań jest hasło – nie ma sytuacji bez wyjścia.

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana