Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Oddłużanie – Poznań i okolice

Nasze działania opierają się na oddłużaniu polegającym na likwidacji długów poprzez zmniejszenie obciążeń miesięcznych drogą postępowania restrukturyzacyjnego i spłatę długów lub ich prawne umorzenie. Dzięki temu udało nam się uratować przed egzekucją komorniczą już niejednego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby w szybki i skuteczny sposób pomóc osobom niebędącym w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań wobec banków lub instytucji parabankowych. Sytuacje losowe, nagłe zachorowania i inne wydarzenia często w krótkim czasie prowadzą do zadłużenia, z którego trudno się wydostać.

Wiemy, jak łatwo jest wpaść w spiralę zadłużenia. Wiele osób przychodzących do naszej Kancelarii zaciągnęło zbyt duże zobowiązania, w związku z czym poszukuje pomocy przy oddłużaniu w Poznaniu i okolicach. Zdarza się również, że zgłaszają się do nas osoby, które wpadły w długi z innych, niezależnych od siebie powodów – utraciły pracę czy nagle zachorowały. Już jedna niespłacona rata może mieć poważne konsekwencje. Brak spłaty raty powyżej trzydziestu dni to dla banku znak, by wysłać informację do BIKu, który ocenia wiarygodność kredytową zwaną scoringiem. Negatywna ocena utrudnia zaciąganie kolejnych kredytów w przyszłości. W przypadku, gdy dłużnik nie spłaci raty powyżej stu osiemdziesięciu dni, jak najbardziej prawdopodobne jest, że sprawą zajmie się komornik.

Profesjonalna pomoc w oddłużaniu dla mieszkańców Poznania i okolic

Nasza Kancelaria specjalizuje się między innymi w oddłużaniu. Jeśli są Państwo w trudnej sytuacji, w której grozi Państwu nawet egzekucja komornicza, zamiast pogrążać się w nieustannie rosnących długach, warto skorzystać z profesjonalnej porady doświadczonych prawników. W sytuacji, w której możliwe jest wejście komornika na konto bankowe i przejęcie raty z pensji, może wydawać się, że problem jest nierozwiązywalny, jednak fachowa pomoc ekspertów pozwoli wyjść z każdego zadłużenia.

Udzielamy fachowej pomocy w oddłużaniu. Klientów poszukujących wsparcia prawniczego zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem bądź do pozostawienia danych kontaktowych w formularzu dostępnym na naszej stronie internetowej. Nasz przedstawiciel sam zgłosi się do Państwa w wolnej chwili. Co bardzo ważne z perspektywy Klienta, pierwsza konsultacja jest bezpłatna i niezobowiązująca. W jej trakcie prosimy o przedstawienie historii kredytowej. Na podstawie szerokiej wiedzy oraz bogatego doświadczenia znajdziemy właściwe rozwiązanie, które pozwoli wyjść z długów i zapomnieć o poważnych problemach finansowych. Pomoc w oddłużaniu jest jedną z naszych specjalizacji, stąd wiemy, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Tą zasadą kierujemy się, szukając najskuteczniejszych rozwiązań dla naszych Klientów. Pomagamy nawet osobom, których pensja została zajęta przez komornika.

Wyjście z długów jest możliwe

Pomagamy naszym Klientom pozbyć się długów, negocjując nową, niższą ratę, dzięki której mogą spłacać swoje miesięczne zobowiązania z zachowaniem regularności. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm. Mamy lata doświadczenia w tym, co robimy, dlatego udało nam się pomóc już tak wielu osobom. Zadłużonym oferujemy bezpłatną analizę historii kredytowej i nie wymagamy opłat wstępnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Klienci korzystający z pomocy w oddłużaniu znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Warunki współpracy, w tym wycenę usług ustalamy z każdym z nich indywidualnie. Każde zlecenie jest inne, dlatego nasze podejście jest w pełni elastyczne.

Wyjście z długów jest możliwe niezależnie od sytuacji. Nawet kiedy ta wydaje się beznadziejna, profesjonalna pomoc prawników jest w stanie umożliwić spłatę zaległych rat lub umorzyć je. Oferujemy fachowe oddłużanie w Poznaniu i okolicach. Bazujemy na rozległej nieustannie aktualizowanej wiedzy prawniczej oraz wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu tego typu spraw. Wszystkich Klientów zainteresowanych naszymi usługami serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości