Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Poznaniu

Nasze działania opierają się na oddłużaniu polegającym na likwidacji długów poprzez zmniejszenie obciążeń miesięcznych drogą postępowania restrukturyzacyjnego i spłatę długów lub ich prawne umorzenie. Dzięki temu udało nam się uratować przed egzekucją komorniczą już niejednego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby w szybki i skuteczny sposób pomóc osobom niebędącym w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań wobec banków lub instytucji parabankowych. Sytuacje losowe, nagłe zachorowania i inne wydarzenia często w krótkim czasie prowadzą do zadłużenia, z którego trudno się wydostać.

Wiemy, jak łatwo jest wpaść w spiralę zadłużenia. Wiele osób przychodzących do naszej Kancelarii zaciągnęło zbyt duże zobowiązania, w związku z czym poszukuje pomocy przy oddłużaniu w Poznaniu i okolicach. Zdarza się również, że zgłaszają się do nas osoby, które wpadły w długi z innych, niezależnych od siebie powodów – utraciły pracę czy nagle zachorowały. Już jedna niespłacona rata może mieć poważne konsekwencje. Brak spłaty raty powyżej trzydziestu dni to dla banku znak, by wysłać informację do BIKu, który ocenia wiarygodność kredytową zwaną scoringiem. Negatywna ocena utrudnia zaciąganie kolejnych kredytów w przyszłości. W przypadku, gdy dłużnik nie spłaci raty powyżej stu osiemdziesięciu dni, jak najbardziej prawdopodobne jest, że sprawą zajmie się komornik.

Oddłużanie w Poznaniu
Profesjonalna pomoc w wyjściu z długów

Profesjonalna pomoc
w oddłużaniu dla mieszkańców Poznania i okolic

Nasza Kancelaria specjalizuje się między innymi w oddłużaniu. Jeśli są Państwo w trudnej sytuacji, w której grozi Państwu nawet egzekucja komornicza, zamiast pogrążać się w nieustannie rosnących długach, warto skorzystać z profesjonalnej porady doświadczonych prawników. W sytuacji, w której możliwe jest wejście komornika na konto bankowe i przejęcie raty z pensji, może wydawać się, że problem jest nierozwiązywalny, jednak fachowa pomoc ekspertów pozwoli wyjść z każdego zadłużenia.

Udzielamy fachowej pomocy w oddłużaniu. Klientów poszukujących wsparcia prawniczego zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem bądź do pozostawienia danych kontaktowych w formularzu dostępnym na naszej stronie internetowej. Nasz przedstawiciel sam zgłosi się do Państwa w wolnej chwili. Co bardzo ważne z perspektywy Klienta, pierwsza konsultacja jest bezpłatna i niezobowiązująca. W jej trakcie prosimy o przedstawienie historii kredytowej. Na podstawie szerokiej wiedzy oraz bogatego doświadczenia znajdziemy właściwe rozwiązanie, które pozwoli wyjść z długów i zapomnieć o poważnych problemach finansowych. Pomoc w oddłużaniu jest jedną z naszych specjalizacji, stąd wiemy, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Tą zasadą kierujemy się, szukając najskuteczniejszych rozwiązań dla naszych Klientów. Pomagamy nawet osobom, których pensja została zajęta przez komornika.

Wyjście z długów w Poznaniu i okolicach jest możliwe

Wyjście z długów jest możliwe

Pomagamy naszym Klientom pozbyć się długów, negocjując nową, niższą ratę, dzięki której mogą spłacać swoje miesięczne zobowiązania z zachowaniem regularności. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm. Mamy lata doświadczenia w tym, co robimy, dlatego udało nam się pomóc już tak wielu osobom. Zadłużonym oferujemy bezpłatną analizę historii kredytowej i nie wymagamy opłat wstępnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Klienci korzystający z pomocy w oddłużaniu znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Warunki współpracy, w tym wycenę usług ustalamy z każdym z nich indywidualnie. Każde zlecenie jest inne, dlatego nasze podejście jest w pełni elastyczne.

Wyjście z długów jest możliwe niezależnie od sytuacji. Nawet kiedy ta wydaje się beznadziejna, profesjonalna pomoc prawników jest w stanie umożliwić spłatę zaległych rat lub umorzyć je. Oferujemy fachowe oddłużanie w Poznaniu i okolicach. Bazujemy na rozległej nieustannie aktualizowanej wiedzy prawniczej oraz wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu tego typu spraw. Wszystkich Klientów zainteresowanych naszymi usługami serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana