Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Oddłużanie – Szczecin i okolice

Groźba egzekucji komorniczej wydaje się sytuacją nie do rozwiązania. Wyjście z długów jest możliwe, jednak wymaga ono sporo pracy i zaangażowania zarówno dłużnika, jak i biura rachunkowego. Nie można tracić nigdy nadziei i szukać pomocy profesjonalistów. Proces oddłużania nie jest prosty, lecz możliwy niemal w każdej sytuacji. Najważniejszą kwestią, którą wykonujemy w pierwszej kolejności, jest zapoznanie się z historią zadłużonego klienta w BIK-u. To tu banki uzyskują scoring, który może znacząco wpłynąć na sytuację kredytową klienta – im lepszy scoring, tym większe szanse na następny kredyt. BIK przyznaje negatywne punkty (zaległość spłaty wynoszącą 180 dni lub więcej), które w konsekwencji mogą powodować problemy w przypadku chęci uzyskania kolejnego kredytu. Zdarza się, że opóźnienie to jest wynikiem zdarzeń losowych np. pobytu w szpitalu. Mamy wieloletnie doświadczenie w oddłużaniu, które pozwala nam rozwiązywać nawet bardzo skomplikowane sytuacje i z sukcesem pomagać osobom, które znalazły się w niełatwym położeniu finansowym.

Fachowa pomoc w oddłużaniu w Szczecinie

Pomagamy wyjść z długów klientom w Szczecinie i okolicach. Podjęte przez nas czynności pozwoliły wielu osobom uporać się z długami. Głównym obszarem naszych działań jest efektywnie porozumiewanie się z bankami. Jeżeli powodem zadłużenia jest zdarzenie losowe, to znajdziemy sposób, by pomóc klientowi się z tej sytuacji wydostać. Na zadłużenie wpływ mogą mieć różne przypadki – my dokładamy wszelkich starań, by należycie pomóc niezależnie od uwarunkowań. Specjaliści w naszej kancelarii mają doświadczenie i wiedzę, dzięki którym są w stanie wynegocjować warunki spłaty dostosowane do indywidualnych możliwości finansowych klienta. W sytuacji, w której możliwe jest zajęcie przez komornika Państwa konta bankowego i przejęcie raty z pensji, może wydawać się, że problem jest nierozwiązywalny, jednak profesjonalna i kompetentna pomoc specjalistów od oddłużania pozwoli wyjść z każdego długu.

Pomoc w oddłużaniu w Szczecinie oferujemy klientom niezależnie od okoliczności. Z sukcesem pomagamy zarówno, gdy informacja o zwłoce nie została jeszcze przekazana do BIK-u, jak i wtedy, gdy proces egzekucyjny długu jest tuż na horyzoncie. Naszym klientom gwarantujemy pełne zrozumienie oraz elastyczne, jasne i przejrzyste warunki współpracy. Trudna sytuacja finansowa klienta nie jest dla nas zaskoczeniem i zawsze staramy się w pełni skupić na skutecznej pomocy, by jak najszybciej wyciągnąć klienta z niełatwego położenia. Nasze działania są dokładnie przemyślane i efektywne, a głównym celem jest doprowadzenie do obniżenia miesięcznego zobowiązania, czy pożyczki do wartości możliwej do spłaty przez klienta.

Skutecznie wyjście z długów – Szczecin

Rzadko kiedy profesjonalna pomoc jest tak ważna, jak w przypadku oddłużania. Fachowa pomoc pozwoli na sprawne wyjście z długów oraz odzyskanie dawnego spokoju ducha. Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu zakończyli z powodzeniem kilkadziesiąt spraw dot. uzyskania niższych rat lub zniesienia groźby zajęcia pensji klienta przez komornika. Zapewniamy specjalistyczną pomoc na każdym etapie naszej współpracy oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystkie procesy szczegółowo wyjaśniamy na bieżąco oraz odpowiadamy na wszystkie pytania, by nie pozostawić Państwa z uczuciem niepełnego poinformowania. Nasi klienci obdarzają nas zaufaniem, a my dokładamy wszelkich starań, by czuli się pewnie i bezpiecznie.
Nie pobieramy żadnych kosztów za konsultację w Szczecinie. Pierwsze spotkanie jest także niezobowiązujące i nie obliguje klienta do nawiązania współpracy. Nasi doświadczeni konsultanci zaprezentują Państwu możliwe drogi wyjścia z tej trudnej sytuacji oraz ustalą dogodne dla Państwa warunki współpracy. Elastyczny cennik usług pozwala nam dopasować naszą ofertę do indywidualnej sytuacji każdego klienta. Po wypełnieniu formularza kontaktowego nasz doradca zgłosi się do Państwa w najkrótszym, możliwym czasie. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego (numer telefonu podany jest na stronie).

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości