Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
w Szczecinie

Groźba egzekucji komorniczej wydaje się sytuacją nie do rozwiązania. Wyjście z długów jest możliwe, jednak wymaga ono sporo pracy i zaangażowania zarówno dłużnika, jak i biura rachunkowego. Nie można tracić nigdy nadziei i szukać pomocy profesjonalistów. Proces oddłużania nie jest prosty, lecz możliwy niemal w każdej sytuacji. Najważniejszą kwestią, którą wykonujemy w pierwszej kolejności, jest zapoznanie się z historią zadłużonego klienta w BIK-u. To tu banki uzyskują scoring, który może znacząco wpłynąć na sytuację kredytową klienta – im lepszy scoring, tym większe szanse na następny kredyt. BIK przyznaje negatywne punkty (zaległość spłaty wynoszącą 180 dni lub więcej), które w konsekwencji mogą powodować problemy w przypadku chęci uzyskania kolejnego kredytu. Zdarza się, że opóźnienie to jest wynikiem zdarzeń losowych np. pobytu w szpitalu. Mamy wieloletnie doświadczenie w oddłużaniu, które pozwala nam rozwiązywać nawet bardzo skomplikowane sytuacje i z sukcesem pomagać osobom, które znalazły się w niełatwym położeniu finansowym.

Oddłużanie w Szczecinie
Fachowa pomoc w oddłużaniu w Szczecinie

Fachowa pomoc
w oddłużaniu w Szczecinie

Pomagamy wyjść z długów klientom w Szczecinie i okolicach. Podjęte przez nas czynności pozwoliły wielu osobom uporać się z długami. Głównym obszarem naszych działań jest efektywnie porozumiewanie się z bankami. Jeżeli powodem zadłużenia jest zdarzenie losowe, to znajdziemy sposób, by pomóc klientowi się z tej sytuacji wydostać. Na zadłużenie wpływ mogą mieć różne przypadki – my dokładamy wszelkich starań, by należycie pomóc niezależnie od uwarunkowań. Specjaliści w naszej kancelarii mają doświadczenie i wiedzę, dzięki którym są w stanie wynegocjować warunki spłaty dostosowane do indywidualnych możliwości finansowych klienta. W sytuacji, w której możliwe jest zajęcie przez komornika Państwa konta bankowego i przejęcie raty z pensji, może wydawać się, że problem jest nierozwiązywalny, jednak profesjonalna i kompetentna pomoc specjalistów od oddłużania pozwoli wyjść z każdego długu.

Pomoc w oddłużaniu w Szczecinie oferujemy klientom niezależnie od okoliczności. Z sukcesem pomagamy zarówno, gdy informacja o zwłoce nie została jeszcze przekazana do BIK-u, jak i wtedy, gdy proces egzekucyjny długu jest tuż na horyzoncie. Naszym klientom gwarantujemy pełne zrozumienie oraz elastyczne, jasne i przejrzyste warunki współpracy. Trudna sytuacja finansowa klienta nie jest dla nas zaskoczeniem i zawsze staramy się w pełni skupić na skutecznej pomocy, by jak najszybciej wyciągnąć klienta z niełatwego położenia. Nasze działania są dokładnie przemyślane i efektywne, a głównym celem jest doprowadzenie do obniżenia miesięcznego zobowiązania, czy pożyczki do wartości możliwej do spłaty przez klienta.

Skutecznie wyjście z długów – Szczecin

Skutecznie wyjście z długów -
Szczecin

Rzadko kiedy profesjonalna pomoc jest tak ważna, jak w przypadku oddłużania. Fachowa pomoc pozwoli na sprawne wyjście z długów oraz odzyskanie dawnego spokoju ducha. Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu zakończyli z powodzeniem kilkadziesiąt spraw dot. uzyskania niższych rat lub zniesienia groźby zajęcia pensji klienta przez komornika. Zapewniamy specjalistyczną pomoc na każdym etapie naszej współpracy oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystkie procesy szczegółowo wyjaśniamy na bieżąco oraz odpowiadamy na wszystkie pytania, by nie pozostawić Państwa z uczuciem niepełnego poinformowania. Nasi klienci obdarzają nas zaufaniem, a my dokładamy wszelkich starań, by czuli się pewnie i bezpiecznie.
Nie pobieramy żadnych kosztów za konsultację w Szczecinie. Pierwsze spotkanie jest także niezobowiązujące i nie obliguje klienta do nawiązania współpracy. Nasi doświadczeni konsultanci zaprezentują Państwu możliwe drogi wyjścia z tej trudnej sytuacji oraz ustalą dogodne dla Państwa warunki współpracy. Elastyczny cennik usług pozwala nam dopasować naszą ofertę do indywidualnej sytuacji każdego klienta. Po wypełnieniu formularza kontaktowego nasz doradca zgłosi się do Państwa w najkrótszym, możliwym czasie. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego (numer telefonu podany jest na stronie).

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana