Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Oddłużanie – Warszawa i okolice

Wyjście z długów jest możliwe w każdej sytuacji – nawet takiej, w której wydaje się, że nie ma na to nadziei. W pierwszej kolejności zapoznajemy się historią zadłużonego Klienta w BIKu, poprzez którą banki uzyskują tak zwany scoring. Im lepszy scoring danej osoby, tym większe szanse na ponowne uzyskanie kredytu. Niestety zdarza się, że BIK przyznaje negatywne punkty, przez które Klient może mieć problem z uzyskaniem kolejnego kredytu. Jeśli zdarzy się, że Klient zalega ze spłatą raty o 180 dni lub dłużej, wówczas ocena punktowa wiarygodności kredytowej zostaje obniżona. Takie sytuacje mają miejsce dość często, np. przy wypadkach losowych lub podczas pobytu w szpitalu, gdy nie ma możliwości spłaty raty na czas. Jako doświadczeni profesjonaliści mamy doświadczenie w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc osobom znajdującym się w trudnym położeniu finansowym.

Wyjście z długów w każdej sytuacji

Zaufało nam już wielu Klientów, którzy dzięki podjętym przez nas działaniom mogli wrócić do regularnej spłaty kredytu. Pomagamy w oddłużaniu w Warszawie i okolicach. Koncentrujemy się na działaniach, które są skuteczne, profesjonalnie porozumiewając się z bankami. Wypadek losowy czy pobyt w szpitalu nie muszą być powodami zadłużenia, z którego nie sposób się wydostać. Pomagamy w wyjściu z długów Klientom znajdującym się w różnych sytuacjach. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zatrudnianych w naszej Kancelarii prawników udaje nam się wynegocjować dla Klientów wysokość raty dostosowaną do ich możliwości finansowych.

Pomagamy Klientom znajdującym się w różnym położeniu – zarówno tym, którzy mają problem ze spłatą raty, jednak informacja o zwłoce nie została jeszcze przekazana do BIKu, jak i tym, którym grozi egzekucja długu. Do osób korzystających z naszych usług podchodzimy z pełnym zrozumieniem, oferując elastyczne warunki współpracy. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji finansowej Klienta. Priorytetem dla nas jest przede wszystkim skuteczna pomoc w wyjściu z długów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych prawników specjalizujących się w oddłużaniu wszelkie podejmowane przez nas działania są dokładnie przemyślane i skuteczne – prowadzą do obniżenia miesięcznej raty kredytu czy pożyczki do sumy możliwej do spłacenia przez Klienta.

Profesjonalna pomoc i elastyczna oferta dla mieszkańców Warszawy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkie osoby zadłużone, które szukają profesjonalnej pomocy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z konsultantem lub wypełnienia formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Przedstawiciel Kancelarii dokładnie zapozna się z Państwa sytuacją oraz zaproponuje odpowiednie rozwiązanie. Z pomocą doświadczonych prawników możliwe jest wyjście z każdego długu. Mamy za sobą kilkadziesiąt spraw rozwiązanych na korzyść Klientów, którzy uzyskali niższe raty, a ich pensja przestała być narażona na zajęcie przez komornika. Swoim Klientom gwarantujemy profesjonalne, indywidualne podejście do ich sprawy oraz fachową pomoc na każdym etapie jej trwania. Dokładnie wyjaśniamy wszelkie procesy oraz informujemy o wszystkich podejmowanych działaniach, dzięki czemu nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie i pewnie.

Konsultacja w naszej kancelarii w Warszawie jest bezpłatna i niezobowiązująca. Mogą Państwo skontaktować się z naszymi doświadczonymi konsultantami, by poznać możliwe wyjścia z trudnej sytuacji oraz uzgodnić warunki współpracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż Klienci poszukujący pomocy w oddłużaniu znajdują się w trudnym położeniu finansowym, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i oferujemy elastyczny cennik usług. Kontakt z nami możliwy jest pod numerem telefonu podanym na stronie. Po wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie nasz konsultant sam zgłosi się do Państwa.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości