Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Oddłużanie – Wrocław i okolice

Większość osób, które wpadły w tak zwaną “spiralę długów”, nie widzi dla siebie szansy na odzyskanie kontroli nad finansami. Dotyczy to szczególnie osób, nad którymi ciąży egzekucja komornicza i których pensje są zagrożone zajęciem. Nasza Kancelaria zajmuje się profesjonalnym oddłużaniem we Wrocławiu i okolicach. Mamy za sobą lata doświadczenia. Pomogliśmy już wielu Klientom – nawet w sytuacjach, które wydawały się nie mieć dobrego rozwiązania. Wiemy, jak trudne chwile przeżywają nasi Klienci, dlatego oferujemy kompleksową pomoc obejmującą prawne umarzanie długów lub prowadzenie spraw restrukturyzacyjnych w celu obniżenia stałych obciążeń miesięcznych, wstrzymywanie postępowań windykacyjnych i egzekucyjnych, sporządzanie wszelkich niezbędnych pism sądowych, reprezentację dłużnika przed wierzycielami i urzędami, a także sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia. Jesteśmy w stanie pomóc w oddłużeniu nawet w momencie, w którym postępowanie egzekucyjne zostało już wszczęte.

Jesteśmy przekonani, że każdy dług da się spłacić, jeśli opracowany zostanie odpowiedni plan działania. Osoby, które mają problem z zadłużeniem, powinny zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnych usług Kancelarii Prawnej zatrudniającej prawników specjalizujących się w prowadzeniu postępowań związanych z zadłużeniami. Większość spraw, które prowadziliśmy, miała pomyślne zakończenie. Dlatego warto zgłosić się do nas również w przypadku, gdy wydaje się Państwu, że nic nie rozwiąże Państwa problemów. Do takich sytuacji należy między innymi zajęcie pensji przez komornika. Zapewniamy profesjonalną pomoc popartą wieloletnim doświadczeniem, które zaowocowało wysoką pozycją w branży.

Profesjonalna pomoc w wyjściu z długów

Osoby poszukujące profesjonalnej pomocy w oddłużaniu we Wrocławiu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z przedstawicielem naszej Kancelarii. Jeśli mają Państwo problem ze spłatą kolejnej raty lub nie spłacili już kilku, nie jest za późno by zacząć działać. Naszymi Klientami bardzo często są osoby, które zadłużyły się w wyniku zdarzeń takich jak choroba własna lub bliskiej osoby i konieczność kosztownego leczenia czy wypadków losowych. Niejednokrotnie o pomoc zwracają się do nas osoby, które z dnia na dzień straciły pracę i nie mogą znaleźć nowej. W takich okolicznościach staramy się wykazać jak największą wyrozumiałością i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Do opracowania planu działania umożliwiającego szybkie i skuteczne oddłużenie niezbędna jest nam znajomość historii kredytowej Klientów oraz historii z BIKu. W opanowaniu sytuacji finansowej pomagamy zarówno osobom, które dopiero obawiają się konsekwencji zadłużenia, jak i tym, wobec których wszczęte zostało postępowanie komornicze.

Elastyczne usługi prawne w zakresie oddłużania we Wrocławiu

Od lat oferujemy profesjonalną pomoc w oddłużaniu. Lata doświadczeń nauczyły nas, że nie ma sytuacji bez wyjścia i właśnie tym przekonaniem kierujemy się, opracowując strategie oddłużania dla naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania były jak najlepsze dla osób, które obdarzyły nas swoim zaufaniem w tak trudnej sytuacji życiowej. Pomagamy im wyjść z długów, nawet jeśli ich zadłużenie jest bardzo poważne. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z Klientów szukających pomocy w zakresie oddłużania znajduje się w trudnym położeniu finansowym. W związku z tym cennik naszych usług jest bardzo elastyczny i dostosowywany do konkretnych zleceń. Warunki współpracy każdorazowo omawiamy indywidualnie z osobami zwracającymi się do nas po pomoc. Priorytetami są dla nas profesjonalna obsługa oraz zakończenie sprawy na korzyść Klienta. W osiąganiu celów pomagają nam rzetelna, rozległa i wciąż aktualizowana wiedza prawnicza oraz wieloletnie doświadczenie.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości