Prawne umorzenie długów

Kancelaria D2D Group oferuje pełne wsparcie z zakresu oddłużania osób fizycznych

Czym jest oddłużanie? Dług może pochłaniać wszystkie obszary naszego życia, często uniemożliwiając normalnefunkcjonowanie. Nie jesteśmy w stanie wykonywać najprostszych czynności, gdyż nieustannie nękają nas myśli związane z ciążącym nad nami długiem. Zdarza się, że przejmuje on wręcz kontrolę nad naszym życiem. Jeśli identyfikujesz się z tym opisem, powinieneś znaleźć kancelarię zajmującą się umorzeniem długów. Oddłużanie to proces polegający na likwidacji długów poprzez spłatę (zmniejszenie stałych obciążeń miesięcznych stosując postępowanie restrukturyzacyjne) lub doprowadzenie do prawnego umorzenia długów.

UMÓW KONSULTACJĘ

Obsługa prawna w zakresie oddłużania obejmuje:

Restrukturyzacja zadłużenia

Reprezentacja dłużnika przed wierzycielami

Reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS

Reprezentacja dłużnika przed organami egzekucyjnymi

Postępowanie naprawcze

Nasza Kancelaria Prawna od kilku lat zajmuję się profesjonalnie pomocą osobom zadłużonym, a doświadczeni Prawnicy oraz Bankowcy opracowują indywidualny plan oddłużeniowy (restrukturyzacji) dla Każdego Klienta. W tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na terenie całego kraju.

Jak wygląda proces oddłużania?

Jesteś mocno zadłużony, walczysz co miesiąc, aby zdążyć z zapłatą rachunków i bezskutecznie szukasz różnych rozwiązań tego problemu? Musisz wiedzieć, że istnieje wiele rozwiązań tej nieprzyjemnej sytuacji.

1.

BEZPŁATNA

KONSULTACJA

4.

USUNIĘCIE

PROBLEMU

2.

OCENA

SYTUACJI

finansowej!

3.

DOBÓR

STRATEGII

działań oddłużeniowych

1. BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji telefonicznej zakończonej przesłaniem przez Klienta szczegółów dotyczących zadłużenia na nasz adres mailowy. Podczas konsultacji analizujemy przedstawiony problem, ustalamy plan dalszego działania oraz przedstawiamy pełną informację dotyczącą wyceny całego zlecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

2. OCENA SYTUACJI FINANSOWEJ

Przede wszystkim powinieneś ocenić swój dług i zdolność do spłacenia go w oparciu o prognozę przyszłych dochodów. Skontaktuj się z naszą kancelarią zajmującą się oddłużaniem firm oraz osób fizycznych, abyśmy wspólnie mogli określić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji.

3.DOBÓR STRATEGII DZIAŁAŃ ODDŁUŻENIOWYCH:

Prawne umarzanie długów – upadłość konsumencka,

Wstrzymywanie postępowania komorniczego lub windykacyjnego (sporządzenie pism w trakcie postępowania egzekucyjnego: skargi , zażalenia, oświadczenia),

Sporządzanie pism sądowych w tym sprzeciwów, zarzutów od nakazów zapłaty, pism procesowych,

Reprezentowanie dłużnika przed wierzycielami, urzędami (w tym ZUS, US – sporządzanie wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych i składek na raty),

Sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia w dostępnych bazach (KRD, EFIF, BIG, HERMES itp.),

Zawieranie porozumień dotyczących spłaty zadłużenia w tym nawet podczas procesu windykacyjnego i egzekucji komorniczej.

4. USUNIĘCIE PROBLEMU

Dzięki skutecznej strategii oddłużeniowej Twoje zmartwienia związane z nachalną windykacją, problematycznym komornikiem, strachem przed utratą nieruchomości, zajęciem kont bankowych przejdą do zdarzeń z przeszłości. Nie czekaj z podjęciem decyzji.

UMÓW KONSULTACJĘ
Dlaczego w trudnej sytuacji warto zaufać D2D Group?

Nasza kancelaria świadczy pomoc osobom zadłużonym poprzez prawne umarzanie długów. W swoim zespole mamy doświadczonych doradców, z którymi podejmiesz najlepszą decyzję dlaobecnej i przyszłej sytuacji finansowej.

Pomożemy Ci ocenić skalę Twojego długu i ustalić, czy istnieje program mogący uchronić Cię przed bankructwem. Bardzo ważne jest to, abyś znał swoje prawa w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej kryzysowej.

Świadczenia z zakresu prawnego umorzenia długów wykonujemy w sposób etyczny i rzetelny.

Przekonaj się sam!

Oddłużanie
we Wrocławiu

Większość osób, które wpadły w tak zwaną “spiralę długów”, nie widzi dla siebie szansy na odzyskanie kontroli nad finansami. Dotyczy to szczególnie osób, nad którymi ciąży egzekucja komornicza i których pensje są zagrożone zajęciem. Nasza Kancelaria zajmuje się profesjonalnym oddłużaniem we Wrocławiu i okolicach. Mamy za sobą lata doświadczenia. Pomogliśmy już wielu Klientom – nawet w sytuacjach, które wydawały się nie mieć dobrego rozwiązania. Wiemy, jak trudne chwile przeżywają nasi Klienci, dlatego oferujemy kompleksową pomoc obejmującą prawne umarzanie długów lub prowadzenie spraw restrukturyzacyjnych w celu obniżenia stałych obciążeń miesięcznych, wstrzymywanie postępowań windykacyjnych i egzekucyjnych, sporządzanie wszelkich niezbędnych pism sądowych, reprezentację dłużnika przed wierzycielami i urzędami, a także sprawdzanie i ustalanie salda zadłużenia. Jesteśmy w stanie pomóc w oddłużeniu nawet w momencie, w którym postępowanie egzekucyjne zostało już wszczęte.

Jesteśmy przekonani, że każdy dług da się spłacić, jeśli opracowany zostanie odpowiedni plan działania. Osoby, które mają problem z zadłużeniem, powinny zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnych usług Kancelarii Prawnej zatrudniającej prawników specjalizujących się w prowadzeniu postępowań związanych z zadłużeniami. Większość spraw, które prowadziliśmy, miała pomyślne zakończenie. Dlatego warto zgłosić się do nas również w przypadku, gdy wydaje się Państwu, że nic nie rozwiąże Państwa problemów. Do takich sytuacji należy między innymi zajęcie pensji przez komornika. Zapewniamy profesjonalną pomoc popartą wieloletnim doświadczeniem, które zaowocowało wysoką pozycją w branży.

Oddłużanie we Wrocławiu
Profesjonalna pomoc w wyjściu z długów

Profesjonalna pomoc
w wyjściu z długów

Osoby poszukujące profesjonalnej pomocy w oddłużaniu we Wrocławiu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z przedstawicielem naszej Kancelarii. Jeśli mają Państwo problem ze spłatą kolejnej raty lub nie spłacili już kilku, nie jest za późno by zacząć działać. Naszymi Klientami bardzo często są osoby, które zadłużyły się w wyniku zdarzeń takich jak choroba własna lub bliskiej osoby i konieczność kosztownego leczenia czy wypadków losowych. Niejednokrotnie o pomoc zwracają się do nas osoby, które z dnia na dzień straciły pracę i nie mogą znaleźć nowej. W takich okolicznościach staramy się wykazać jak największą wyrozumiałością i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Do opracowania planu działania umożliwiającego szybkie i skuteczne oddłużenie niezbędna jest nam znajomość historii kredytowej Klientów oraz historii z BIKu. W opanowaniu sytuacji finansowej pomagamy zarówno osobom, które dopiero obawiają się konsekwencji zadłużenia, jak i tym, wobec których wszczęte zostało postępowanie komornicze.

Elastyczne usługi prawne w zakresie oddłużanie we Wrocławiu

Elastyczne usługi prawne
w zakresie oddłużania we Wrocławiu

Od lat oferujemy profesjonalną pomoc w oddłużaniu. Lata doświadczeń nauczyły nas, że nie ma sytuacji bez wyjścia i właśnie tym przekonaniem kierujemy się, opracowując strategie oddłużania dla naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania były jak najlepsze dla osób, które obdarzyły nas swoim zaufaniem w tak trudnej sytuacji życiowej. Pomagamy im wyjść z długów, nawet jeśli ich zadłużenie jest bardzo poważne. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z Klientów szukających pomocy w zakresie oddłużania znajduje się w trudnym położeniu finansowym. W związku z tym cennik naszych usług jest bardzo elastyczny i dostosowywany do konkretnych zleceń. Warunki współpracy każdorazowo omawiamy indywidualnie z osobami zwracającymi się do nas po pomoc. Priorytetami są dla nas profesjonalna obsługa oraz zakończenie sprawy na korzyść Klienta. W osiąganiu celów pomagają nam rzetelna, rozległa i wciąż aktualizowana wiedza prawnicza oraz wieloletnie doświadczenie.

Skontaktuj się
z nami!

W sytuacji problemów finansowych nie zwlekaj z podjęciem działań - umów bezpłatną konsultację ze specjalistami.

Jestem zainteresowany konsultacją dotyczącą

ODDŁUŻANIA

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Termin konsultacji

Temat konsultacji

Wiadomość została wysłana