Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Upadłość konsumencka Białystok

D2D Group sp. z o.o. doradza Klientom jak skutecznie wychodzić z długów. Pomagamy zarządzać dłużnikom swoimi problemami finansowymi.

Jednym ze sposobów na pozbycie się długów lub zmniejszenie ich wysokości jest upadłość konsumencka. Białystok jest miastem, w których coraz więcej mieszkańców wnioskuje o upadłość konsumencką, dlatego również dla obywateli tego miasta kierujemy naszą ofertę.

Upadłość konsumencka polega na tym, że pod nadzorem sądu ustalany jest plan spłaty wszystkich wierzycieli. W trakcie upadłości konsumenckiej nasze wynagrodzenie będzie obciążone tylko w połowie, podobnie jak w egzekucji komorniczej. Na miejsce komornika pojawi się syndyk, który tak samo jak komornik wyśle pismo do pracodawcy o zajęciu wynagrodzenia.

Tą ofertą chcieliśmy przedstawić mieszkańcom Białegostoku jakie możliwości niesie ze sobą upadłość konsumencka.  Jeśli będą mieli Państwo pytania lub chcieliby Państwo dowiedzieć się szczegółowych kwestii o upadłości konsumenckiej to zachęcamy do kontaktu z nami.