Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Upadłość konsumencka Bydgoszcz

Upadłość konsumencka w Bydgoszczy

Jeżeli jesteś osobą fizyczną, która nie prowadzi działalności gospodarczej oraz masz problemy z długami to nasza oferta jest kierowana właśnie do Ciebie.

Zanim jednak przedstawimy naszą ofertę dotyczącą upadłości konsumenckiej to powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie długi ulegają oddłużeniu. Nie zostaną oddłużone i upadłość konsumencka nie zlikwiduje takich zobowiązań:

  • alimenty,
  • renta odszkodowawcza,
  • kara nałożona przez sąd na rzecz drugiej osoby.

Jeśli masz chęć skorzystania z naszego rozwiązania upadłości konsumenckiej, aby pozbyć się powyżej wymienionych długów musisz wiedzieć, że niestety nie będzie to alternatywa dla Ciebie.

Jednak jeśli masz inne długi to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zebranie wszystkich Twoich długów i zaspokojenie wierzycieli to jest właśnie upadłość konsumencka. W Bydgoszczy również oferujemy doradztwo w tym zakresie.

Decydując się na naszą ofertę upadłości konsumenckiej możesz mieć pewność, że działania syndyka będą przewidywalne oraz sensowne. Syndyk nie ruszy Twoich przedmiotów, jeśli nie będzie możliwości ich skutecznego spieniężenia.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Biuro regionalne Kancelarii D2D Group w Bydgoszczy:
ul. Długa 16
85-034 Bydgoszcz
tel. (0-52) 522 55 58