Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Upadłość konsumencka – Katowice

Bardzo często można usłyszeć, że nie ma sytuacji bez wyjścia, co jest – przynajmniej według nas – absolutną prawdą. Dlatego osobom, które zgłaszają się do kancelarii D2D Group w celu uzyskania porady na temat tego, co mają uczynić, nie będąc w stanie z różnych powodów spłacić swoich długów, radzimy postarać się o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. W Katowicach i innych dużych miastach nie jest to obecnie żadną nowością, lecz coraz częściej stosowanym sposobem na rozpoczęcie nowego życia w przypadku osób fizycznych, które z różnych powodów nie zdołały zwrócić w określonym terminie pieniędzy pożyczonych wcześniej od innych podmiotów.

Prawne umorzenie długów w Katowicach – kto może się o nie ubiegać?

O prawne umorzenie długów w Katowicach lub innym polskim mieście mogą się starać wszystkie osoby, które okazały się niewypłacalne z powodów innych niż umyślne działanie na swoją szkodę bądź doprowadzenie do sytuacji, w której się znalazły w wyniku rażących zaniedbań. Należy zdawać sobie jednak sprawę, że do tego, aby wierzyciele mogli odzyskać swoje pieniądze w wyniku sprzedaży określonej części bądź całości majątku swojego dłużnika, wiedzie zazwyczaj długa droga. Już sam proces przygotowania wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Katowicach zajmuje wiele czasu i wymaga odpowiednio dużej wiedzy oraz doświadczenia, by zostały ujęte w nim wszystkie niezbędne informacje. Zadbanie o to jest naszym zadaniem, jednocześnie pozwalając osobom korzystającym z usług kancelarii D2D Group zyskać pewność, że zadziałamy na ich korzyść.

Postępowanie upadłościowe w Katowicach

Osoby decydujące się nawiązać z nami współpracę mogą być absolutnie pewne tego, że dołożymy wszelkich starań, aby postępowanie upadłościowe w Katowicach zakończyło się po ich myśli. Celem nadrzędnym naszego działania jest przekonanie sądu orzekającego do tego, aby przychylił się do proponowanego przez nas planu spłaty należności względem wierzycieli osoby u nich zadłużonej, a jednocześnie w terminie jak najbardziej dla niej dogodnym. W tym celu radzimy, jakiego rodzaju dowody w sprawie warto przedstawić, jakich świadków powołać oraz co jeszcze nasi klienci mogą uczynić, aby pomóc samym sobie wyjść z życiowego zakrętu, na którym się aktualnie znajdują. Warto przy tym podkreślić, że kontakt z nami jest na tyle prosty, że skorzystanie z porad specjalistów tworzących D2D Group jest możliwy praktycznie w każdym momencie.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości