Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Upadłość konsumencka Konin

Upadłość konsumencka w Koninie

Jesteśmy kancelarią prawno-finansową oferującą pomoc prawną dla osób fizycznych w ogłoszeniu ich upadłości konsumenckiej. Konin to miasto na terenie, którego również wykonujemy swoje usług. Zawsze udzielamy merytorycznej oraz rzetelnej pomocy. Żadne pytanie zadane przez naszych Klientów nie pozostaje bez odpowiedzi. Liczba mieszkańców Konina z zaległościami w spłacie zobowiązań z roku na rok rośnie. Mamy nadzieję, że z naszą ofertą dotrzemy do mieszkańców Konina właśnie z takimi problemami.

Upadłość konsumencka jest to redukcja lub umorzenie zobowiązań osoby fizycznej. Zaznaczamy, że oferta ta nie dotyczy osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Proces ten musi odbyć się poprzez sąd. Dlatego też warto cały ten proces przeprowadzić wspólnie z kancelarią D2D Group Sp. z o.o.

Jeśli masz potrzebę uzyskania dodatkowej wiedzy z tego zakresu to serdecznie zachęcamy do kontaktu z kancelarią prawno-finansową D2D Group Sp. z o.o. Kancelarię tworzy wykwalifikowany zespół z doświadczeniem z zakresu prawa upadłościowego.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości