Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Upadłość konsumencka Kraków

Upadłość konsumencka w Krakowie

D2D Group Sp. z o.o. zajmuje się obsługą Klientów, zainteresowanych upadłością konsumencką. Kraków oraz cała Małopolska to tereny, na których działamy od lat. Odgrywamy kluczową rolę w wielu istotnych sprawach mieszkańców Krakowa. Wiele naszych decyzji miało znaczący wpływ na pozytywną zmianę w życiu dłużników. Zapewniamy kompleksową obsługę osób zadłużonych. Efektywnie reprezentujemy swoich Klientów.

Osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności czyli konsument może ogłosić upadłość. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie sprostać swoim zobowiązaniom pieniężnym to zachęcamy do skontaktowania się z kancelarią D2D Group Sp. z o.o. Służymy swoim doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą.

Warto wkroczyć z nami w nowy etap w życiu. Dziś znacznie korzystniej jest ogłosić upadłość konsumencką, aniżeli miało to miejsce chociażby dziesięć lat temu. Skontaktuj się z nami i sprawdź  czy Ty również możesz skorzystać z dobrodziejstwa upadłości konsumenckiej. Doradzimy czy upadłość konsumencka będzie dla Ciebie właściwym rozwiązaniem.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości