Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Upadłość konsumencka – Warszawa

Jak wszyscy doskonale wiemy, bywają w życiu sytuacje, których nie możemy przewidzieć. Między innymi z tego powodu coraz więcej osób nie jest w stanie spłacić zaciągniętych wcześniej pożyczek, które miały posłużyć im w celu rozwinięcia własnego biznesu, wybudowania domu czy nabycia wymarzonego samochodu. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Warszawie, podobnie jak w innych polskich miastach, to zatem obecnie bardzo często wybierane rozwiązanie przez dłużników, których jesteśmy w stanie profesjonalnie wspomóc w sądowym procesie umarzania ich należności względem zarówno osób fizycznych, jak i poszczególnych firm, banków i innych instytucji.

Zapewniamy pełne wsparcie przy prawnym umarzaniu długów w Warszawie i nie tylko

Osobom decydującym się skorzystać z usług naszej kancelarii gwarantujemy pełne wsparcie już od pierwszego spotkania. Większość z nich oczekuje bowiem pomocy już na etapie składania wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej do odpowiedniego sądu. Gdy już do tego dojdzie, mogą one liczyć na wiele innych korzyści płynących z podjęcia współpracy z nami. Mamy tu na myśli przede wszystkim fakt, iż prawne umorzenie długów w Warszawie lub jakimkolwiek innym polskim mieście to często proces długotrwały, wymagający od dłużników nie tylko cierpliwości, ale też przede wszystkim opracowania skutecznej strategii działania wobec wierzycieli. Mając możliwość skorzystania z naszej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, płynących z częstego uczestniczenia przez nasz zespół specjalistów w tego rodzaju sprawach sądowych, dłużnicy czują się o wiele pewniej i bezpieczniej, co jest przecież szczególnie istotne w ich bardzo trudnej sytuacji życiowej.

Postępowanie upadłościowe w Warszawie – o czym należy zawsze pamiętać?

Każdy, kto zdaje sobie sprawę z tego, jak w większości przypadków wygląda postępowanie upadłościowe w Warszawie (i nie tylko w stolicy), wie doskonale o tym, że bez skorzystania z pomocy znawców prawa z zakresu upadłości konsumenckiej bardzo trudno jest dłużnikom zazwyczaj samodzielnie pozyskać dowody na to, że rzeczywiście z różnych przyczyn stali się niewypłacalni. Wielu z nich zapomina o przedstawieniu przed sądem stosownych dokumentów czy powołaniu świadków, których zeznania mogą świadczyć na ich korzyść. Naszym zadaniem jest więc jak najszybsze podjęcie działania w tym zakresie, by złożony wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej nie został odrzucony, lecz przyniósł oczekiwane rezultaty, pozwalając stopniowo uregulować wszystkie należności finansowe dłużnika.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości