Usługi księgowe

USŁUGI KSIĘGOWE DLA NOWOCZESNEJ FIRMY – ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE DLA CIEBIE

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY – PEŁNA OBSŁUGA ONLINE

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowe na terenie całego kraju, świadczone przez dedykowaną księgową posiadającą wieloletnie doświadczenie. Reprezentujemy naszych klientów przed US i ZUS przejmując cały proces prowadzenia kontroli. Naszym klientom zapewniamy dostęp do nowoczesnego system IT dzięki któremu jako jedno z nielicznych biur rachunkowych w Polsce możemy zapewnić 100% obsługę online Twojej firmy. W każdej chwili za pomocą przeglądarki internetowej masz dostęp do faktur, raportów i wyniku finansowego Twojej firmy. Dbając o bezpieczeństwo firm naszych klientów dysponujemy ubezpieczeniem OC biura rachunkowego.

FIRMA BEZ ZUS czyli Spółka z o.o.

Dla wielu przedsiębiorców, zwłaszcza, kiedy ich firmy są niewielkie i nie przynoszą ogromnych dochodów, składka to całkiem spory koszt. Bo oprócz składki na ZUS trzeba zapłacić jeszcze podatek, koszty księgowości i wszystkie inne koszty związane z prowadzeniem firmy.

Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę wymaga sporo formalności i wiąże się z początkowymi kosztami. Można założyć nową spółkę i ograniczyć początkowe koszty , które w ostatecznym rozrachunku mogą Ci się opłacić.
Nawet pełna księgowość, z którą wiąże się założenie spółki z o.o. będzie kosztowała Cię znacznie mniej niż obecnie płacisz na ZUS.

Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki porozmawiaj z nami i upewnij się jakie to jest proste.

POMOC W ZAŁOZENIU FIRMY.

W naszej Kancelarii otrzymasz rzetelną i fachową pomoc doświadczonych prawników, finansistów i księgowych. Planujesz założenie firmy ? Nie wiesz jaką formę prawną wybrać ? Skontaktuj się z Nami. Wspólnie przeanalizujemy Twój pomysł na biznes, doradzimy czy lepszym rozwiązaniem będzie wybór jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki z o.o. czy może spółki akcyjnej. Nasi pracownicy załatwią za Ciebie wszystkie formalności związane z rejestracją firmy.

OBSŁUGA PRAWNA – WSPARCIE PRAWNE KLIENTÓW

Nasza Kancelaria poza fachową obsługom biura rachunkowego proponuje również profesjonale wsparcie prawne Twojego Biznesu. Każdy Klient otrzymuje darmową podstawową pomoc prawną w wymiarze 1 h miesięcznie w zakresie sporządzenia pism sądowych ( sprzeciwy oraz zarzuty od nakazów zapłaty, pisma procesowe), analizy umów, pism i wezwań do zapłaty.