Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Usługi księgowe

USŁUGI KSIĘGOWE DLA NOWOCZESNEJ FIRMY – ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE DLA CIEBIE: pełna księgowość spółki z o.o., księgowość online, firma bez ZUS

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY – PEŁNA OBSŁUGA ONLINE

W ofercie kancelarii posiadamy kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe oraz obsługę kadrową.

Korzystanie z pomocy zewnętrznego biura księgowego jest coraz częściej wybierane przez przedsiębiorców, którzy poszukują skutecznych rozwiązań, ograniczających koszty w firmie. Oddajemy do Państwa dyspozycji takie rozwiązanie wraz z wykwalifikowanym zespołem, specjalizującym się w kwestiach podatkowo – księgowych oraz prawie pracy.

Decydując się na współpracę otrzymują Państwo pełne wsparcie w zakresie formalności związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą – od prowadzenia dokumentacji po reprezentowanie Państwa przed instytucjami – m. in. Urzędem Skarbowym oraz ZUS. Dzięki bezpiecznej platformie do prowadzenia księgowości online zapewniamy możliwość współpracy klientom z całego kraju. W pakiecie usług otrzymujecie Państwo całodobowy dostęp do wszystkich danych, w dogodnym dla siebie momencie i niezależnie od godzin pracy biura. Zdejmujemy z Państwa konieczność samodzielnego prowadzenia ksiąg, wykonywania raportów, wystawiania faktur czy archiwizowania dokumentacji.

Nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie OC, dzięki czemu oprócz wygody możemy Państwu zapewnić również bezpieczeństwo w kwestii przechowywania informacji oraz zachowania poufności danych.

FIRMA BEZ ZUS czyli Spółka z o.o.

Pomagamy w przekształceniu jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Rozwiązanie to niesie za sobą wiele korzyści, a jedną z kluczowych jest ograniczenie kosztu związanego z comiesięcznymi składkami ZUS. Na przekształcenie decydują się zazwyczaj przedsiębiorcy, których biznesy przynoszą niewielkie dochody, a możliwość redukcji kosztów związanych z prowadzeniem działalności stanowi ważny czynnik w planowaniu strategii rozwoju i przesuwania wydatków na inne cele, takie jak inwestycja w środki trwałe czy zatrudnienie pracownika.

Spółka z o. o. to również dobry wybór dla osób, które decydując się na rozpoczęcie działalności gospodarczej wiedzą, że na początku zyski będą niewielkie i szukają sposobów, by zapewnić sobie płynność finansową. Procedura założenia spółki nie jest skomplikowana – warto jednak skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. W takiej sytuacji chętnie przychodzimy Państwu z pomocą, przejmując wykonanie niezbędnych formalności, jak i na dalszym etapie, doradzając w kwestiach prawnych oraz świadcząc usługi pełnej księgowości dla spółki z o. o.

Korzystając z naszego doświadczenia w przekształcaniu działalności i zakładaniu spółek, przekonacie się Państwo, że firma bez ZUS jest możliwa, a jej prowadzenie wcale nie jest bardziej skomplikowane niż formalności związane z działaniem w ramach jednoosobowej działalności.

POMOC W ZAŁOZENIU FIRMY

Oferujemy Państwu usługi związane z zakładaniem działalności gospodarczej bez względu na wybraną formę prawną. Doradzamy w wyborze rodzaju podmiotu, rekomendując optymalne rozwiązanie. W oparciu o wywiad z klientem oraz zbadanie jego potrzeb w kontekście dalszego rozwoju działalności wskażemy zalety i wady poszczególnych form prawnych.

Zajmujemy się formalnościami związanymi z rejestracją firmy, zaczynając od złożenia wniosku w Krajowym Rejestrze Sądowym lub Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej, a nasza pomoc nie kończy się na powołaniu do życia podmiotu.

Skutecznie doradzamy również w kwestiach księgowo – podatkowych i kadrowych, ukierunkowując nowo powstający podmiot na rozwiązania sprzyjające szybkiemu rozwojowi, niezależnie od tego czy mamy do czynienia w korporacją powołującą do życia kolejną spółkę córkę czy firmą mieszczącą się w kategorii małego lub średniego przedsiębiorstwa. Dysponujemy zapleczem doświadczonych ekspertów w dziedzinie księgowości, prawa handlowego oraz prawa pracy.

Możemy zaoferować Państwu stałą współpracę, przejmując wszystkie formalności związane z prowadzeniem firmy – rozpoczynając od tworzenia i archiwizowania dokumentacji po reprezentowanie Państwa przed instytucjami i kontrahentami.

OBSŁUGA PRAWNA – WSPARCIE PRAWNE KLIENTÓW

Świadczone usługi księgowe uzupełniamy ofertą jednorazowej oraz stałej współpracy w zakresie obsługi prawnej. Propozycję dopasowujemy do Państwa potrzeb oraz dostępnego budżetu, tworząc satysfakcjonujące, szyte na miarę rozwiązania. Równie dobrze radzimy sobie ze sprawami z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego oraz handlowego.

Z podobną skutecznością zakładamy i przekształcamy podmioty gospodarcze, reprezentujemy klientów przed sądem, konstruujemy i weryfikujemy umowy, reprezentujemy klientów na spotkaniach z kontrahentami, negocjując korzystne warunki współpracy. W zespole posiadamy wielu doświadczonych doradców prawnych, działających w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę z dziedziny prawa oraz zasady etyki zawodowej.

Decydując się na długofalową współpracę otrzymujecie Państwo możliwość elastycznego dostosowywania oferty do okoliczności, dedykowaną osobę do stałej obsługi oraz bezpłatną godzinę podstawowej pomocy prawnej miesięcznie na potrzeby sporządzania pism sądowych, wezwań do zapłaty oraz analiz oraz nanoszenia zmian w umowach.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości