Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Pełna księgowość – usługi księgowe Gdańsk

Przeglądając oferty poszczególnych kancelarii prawno-finansowych, można zauważyć, że coraz chętniej oferują one usługę zwaną pełną księgowością. Gdańsk, Poznań czy Warszawa to z kolei miasta, w których funkcjonuje zdecydowanie największa liczba różnego rodzaju przedsiębiorstw, potrzebujących na ogół wsparcia profesjonalistów przy wykonywaniu takich czynności, jak m.in. prowadzenie ksiąg, wykonywanie raportów, wystawianie faktur czy archiwizowanie dokumentacji. Jedna osoba, będąc odpowiedzialna za przeprowadzanie wyżej wymienionych czynności (a także wielu innych), nie zawsze jest w stanie wykonać wszystko tak, jak oczekuje tego od niej prezes danej firmy, dlatego skorzystanie z pomocy zewnętrznego biura księgowego może okazać się świetnym rozwiązaniem.

Usługi księgowe świadczone przez kancelarię D2D Group dla klientów z Gdańska

Zaletą nawiązania współpracy z kancelarią D2D Group w zakresie księgowości jest przede wszystkim fakt, iż odbywa się ona całkowicie w sposób zdalny. Wszystko dzięki specjalnej platformie internetowej, która służy nam do obsługiwania przedsiębiorstw. Świadczone przez kancelarię D2D Group usługi księgowe w Gdańsku polegają na przydzieleniu każdej z korzystających z naszych usług firm dedykowanego specjalisty. Jego zadaniem jest m.in. reprezentowanie danej marki przed instytucjami, takimi jak m.in. Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Urząd Skarbowy. Duży zakres wiedzy oraz wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów sprawiają, że ze swoich obowiązków wywiązują się bez zarzutów, pamiętając o wszystkich powierzonych im zadaniach i dotrzymując terminów, w których muszą one zostać wykonane, by nie narazić naszych klientów na straty.

Bezpieczna pełna księgowość dedykowana klientom z Gdańska i okolic

Świadcząc usługi księgowe w Gdańsku, dbamy nie tylko o to, by związane z nimi czynności były przeprowadzane zawsze na najwyższym poziomie jakości, ale też całkowicie bezpiecznie. Nie chcąc doprowadzić do powstania sytuacji, w której poszczególne dane naszych partnerów mogłyby zostać narażone na dostanie się w niepowołane ręce, opracowaliśmy własny system ich ochrony. Innym atutem naszej działalności jest natomiast posiadane przez D2D Group ubezpieczenie OC. Ponadto specjaliści współtworzący kancelarię, którą prowadzimy, stale uczestniczą w szkoleniach i kursach, co także ma na celu podnieść ich świadomość na temat tego, jak przeciwdziałać potencjalnym kradzieżom danych, na które jesteśmy wszyscy narażeni w dobie cyberprzestępczości.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości