Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Pełna księgowość – usługi księgowe Katowice

Szeroki zakres usług Kancelarii D2D Group to również możliwość skorzystania z usług księgowych w Katowicach. Dzięki certyfikowanym specjalistom jesteśmy w stanie obsługiwać Państwa kompleksowo, począwszy od porad prawnych po całkowity outsourcing kwestii związanych z obszarem księgowości, kadr i podatków.

Współpraca na korzystnych warunkach – usługi księgowe w Katowicach

Firmom, które decydują się na współpracę w ramach obsługi pełnej księgowości w Katowicach oferujemy preferencyjne stawki oraz wygodny system abonamentowy, który znacząco ogranicza koszty związane z utrzymywaniem własnych, wewnętrznych działów rachunkowo – podatkowych. Kolejną korzyścią, obok zmniejszenia kosztów, jest oszczędność czasu, ponieważ podejmując współpracę udzielacie Państwo pełnomocnictwa dedykowanemu księgowemu do kontaktu i reprezentowania firmy w Urzędzie Skarbowym oraz ZUS.

Kancelaria D2D Group świadczy kompleksowe usługi księgowe w Katowicach, zajmując się wszystkimi formalnościami związanymi z tym aspektem wykonywania działalności – od prowadzenia ksiąg i wystawiania faktur, po przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych oraz aktualizację danych przedsiębiorstwa w wymaganych instytucjach.

Dbałość o najwyższe bezpieczeństwo

Podejmując współpracę z naszym biurem rachunkowym otrzymujecie Państwo gwarancję wysokiej jakości usług oraz najwyższej dbałości o bezpieczeństwo przechowywania Państwa danych. Do tej kwestii podchodzimy szczególnie restrykcyjnie, korzystając z ubezpieczenia OC, certyfikowanego oprogramowania oraz sprawdzonej platformy, do której mogą się Państwo logować w dogodnym momencie, bez względu na godziny pracy biura. Dostęp online umożliwia generowanie i pobieranie wszystkich dokumentów związanych z kwestiami księgowo – podatkowymi w Państwa firmie.

Korzystanie z usług zewnętrznego biura rachunkowego jest usługą coraz bardziej popularną i decyduje się na nią wielu przedsiębiorców bez względu na wielkość zatrudnienia czy wysokość przychodów. Wybór takiego rozwiązania to doskonały sposób na optymalizację wydatków w firmie oraz ograniczenie ryzyka, związanego z popełnieniem błędu przez pracownika lub niezastosowanie się do aktualnej wiedzy z zagadnień księgowych, podatkowych czy finansowych. Podejmując współpracę z Kancelarią D2D Group macie Państwo pewność, że zachowana zostanie najwyższa dbałość o Państwa interesy, co potwierdzają przypadki klientów, którzy rozpoczynając współpracę, zostają z nami na lata.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości