Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Pełna księgowość – Usługi księgowe Kraków

Uzupełnienie oferty kancelarii D2D Group stanowią profesjonalne usługi księgowe w Krakowie. Pełnimy funkcję zewnętrznego biura rachunkowego, a na współpracę z nami decydują się firmy z terenu całej Polski. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców funkcjonujących w formie jednoosobowej działalności, jak i wszelkiego rodzaju spółki.

Profesjonalne usługi księgowe w Krakowie

Prowadzenie księgowości bez pomocy zewnętrznego biura rachunkowego może być kłopotliwe dla wielu przedsiębiorców. Powierzenie tego zadania w ręce profesjonalistów pozwoli zrzucić z barków jeden z problemów i poświęcenie odzyskanego w ten sposób czasu na rozwój własnej działalności. Jest wiele firm, które świadczą usługi księgowe w Krakowie, jednak przed wyborem tej odpowiedniej zwrócić uwagę na kilka kwestii m.in. przejrzystość i klarowność oferty, terminowość, możliwość współpracy zdalnej, która jest znacznym ułatwieniem oraz referencje. Wszystkie te przymioty posiada Kancelaria D2D Group.

Nawiązując współpracę z Kancelarią D2D Group, otrzymują Państwo dedykowanego, certyfikowanego księgowego, który jest do Państwa stałej dyspozycji oraz całodobowy dostęp do pełnej dokumentacji za pomocą bezpiecznego systemu online. Na certyfikowanej platformie znajdują się wszystkie Państwa dane: od wystawionych faktur, przez sprawozdania i raporty, aż po deklaracje. Nasze biuro posiada ubezpieczenie OC, które jest dodatkowym zabezpieczeniem niejawnego charakteru przechowywanej dokumentacji. Gwarantujemy najwyższej jakości standardy obsługi oraz jasne i przejrzyste warunki współpracy.

Kompetentny zespół specjalistów

Nasi eksperci oferują usługi pełnej księgowości w Krakowie dla każdego rodzaju działalności. Każdy specjalista w naszym zespole posiada niezbędne kompetencje, które pozwalają mu na rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Dodatkowo dzięki naszej współpracy nie będą Państwo musieli się kontaktować z żadnymi instytucjami m.in. Urzędem Skarbowym, czy ZUS. Miesięczny abonament zapewnia Państwu nie tylko dedykowanego doradcę księgowego, który pilnuje ważnych terminów oraz dba o poprawność dostarczanej dokumentacji, ale także oszczędności w zakresie kupna koniecznego oprogramowania, czy wymaganych do wykonywania prawidłowo swojej pracy szkoleń pracowników. Zdobywanie ciągle nowych umiejętności i uaktualnianie wiedzy to jedna z podstawowych rzeczy w obszarze zasad księgowości i prawa podatkowego.

Współpraca z Kancelarią D2D Group daje Państwu pewność, że księgowość w Państwa firmie prowadzona będzie na bieżąco w kwestii aktualnych regulacji i przepisów, dokładnie, precyzyjnie i skrupulatnie, a także zgodnie z zasadami zachowania poufności.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości