Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Pełna księgowość – usługi księgowe Lublin

W ofercie naszej kancelarii znajdą Państwo również usługi związane z prowadzeniem księgowości w Lublinie. Współpracujemy z firmami z całej Polski, pełniąc rolę zewnętrznego biura rachunkowego zarówno dla przedsiębiorców funkcjonujących w formie jednoosobowej działalności, jak i wszelkiego rodzaju spółek.

Prosty sposób na ograniczenie kosztów – usługi ksiegowe w Lublinie

Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości dla klientów z Lublina i okolic. Dzięki wygodnemu dostępowi online do wszystkich materiałów powstałych w procesie obsługi księgowej, możliwa jest współpraca całkowicie zdalna, bez konieczności osobistych wizyt w naszym biurze. Decydując się na powierzenie nam kwestii księgowo – kadrowych, otrzymujecie Państwo dedykowanego specjalistę oraz hasła dostępowe do platformy, za pomocą której w dogodnym dla siebie momencie będzie można zweryfikować efekty naszej pracy, terminowość wykonywanych prac, a także pobrać niezbędne dokumenty.

Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym to również korzyść w postaci braku obowiązku kontaktu z instytucjami takimi jak Urząd Skarbowy czy ZUS. W ramach miesięcznego abonamentu doradca księgowy robi to za klienta, pilnując ważnych terminów oraz zapewniając poprawność dokumentacji w ramach poszczególnych procedur związanych z rozliczaniem działalności.

Bezpieczeństwo danych i profesjonalny zespół ekspertów

Świadcząc usługi księgowe w Lublinie skupiamy się na zapewnieniu Państwu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania i przechowywania informacji, które bywają kluczowe dla firmy. Faktury, raporty i sprawozdania dostępne są po zalogowaniu do certyfikowanej platformy online. Dodatkowym zabezpieczeniem jest posiadane przez nasze biuro ubezpieczenie OC.

Księgowość prowadzona we współpracy z Kancelarią D2D Group to gwarancja jakości i pewność, że trafiliście Państwo w ręce profesjonalistów. Usługi księgowe świadczymy od lat, mając pod opieką wiele firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw oraz liczne spółki. Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aktualizując wiedzę zgodnie z następującymi w przepisach i prawodawstwie zmianami oraz uczęszczając w branżowych szkoleniach. to sprawia, że skutecznie powiększamy grono klientów, decydujących się na stałą współpracę.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Biuro regionalne Kancelarii D2D Group w Lublinie:
ul. Lipowa 4 A
20-027 Lublin
tel. (0-81) 446 79 09