Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Pełna księgowość – usługi księgowe Poznań

Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług księgowych w Poznaniu, które stanowią uzupełnienie oferty Kancelarii D2D Group. Decydując się na współpracę w tym zakresie otrzymują Państwo dedykowanego, certyfikowanego księgowego oraz całodobowy dostęp do pełnej dokumentacji za pomocą bezpiecznego systemu online.

Wygodny model współpracy – usługi księgowe w Poznaniu

Samodzielne prowadzenie księgowości w firmie niejednemu przedsiębiorcy spędza sen z powiek. Decyzja o oddaniu tego obowiązku w ręce sprawdzonego i polecanego biura rachunkowego to sposób na odciążenie się z tego obowiązku. Ważne jest jednak, by zadanie powierzyć ekspertom, którzy dołożą starań, aby wszystkie działania w tej kwestii były przeprowadzone starannie i w oczekiwanym terminie. Firm świadczących usługi księgowe w Poznaniu jest wiele, natomiast zanim dokona się wyboru, warto pamiętać o sprawdzeniu referencji biura oraz przeanalizować oferowany pakiet usług, który często posiada ukryte koszty, związane z obsługą.

Wybierając D2D Group otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości, zarówno w kwestii standardów obsługi jak i transparentności współpracy. Oddajemy Państwu do dyspozycji opiekuna do stałego kontaktu oraz kody dostępowe do platformy, w której przechowywane są wszystkie Państwa dane – począwszy od wystawionych faktur, po sprawozdania finansowe, podatkowe i deklaracje. Z uwagi na poufny charakter danych, zabezpieczamy Państwa dodatkowo posiadanym przez nasze biuro ubezpieczeniem OC.

Rozwiązanie, które ogranicza koszty

Oferujemy usługi pełnej księgowości w Poznaniu dla każdego rodzaju wykonywanej działalności – od modeli jednoosobowych po wszystkie odmiany spółek. Ze współpracy rozliczamy się w wygodnym systemie abonamentowym, który finansowo opłaca się o wiele bardziej niż utrzymywanie własnego działu księgowości. Oszczędzacie Państwo również na koszcie zakupu niezbędnego oprogramowania oraz szkoleniach pracowników, którzy z uwagi na częste zmiany w obszarze zasad księgowości i prawa podatkowego nieustannie zmuszeni są aktualizować wiedzę.

Podejmując współpracę z Kancelarią D2D Group macie Państwo pewność, że księgowość w firmie poprowadzona zostanie z należytą dokładnością, zgodnie z zasadami zachowania poufności i aktualną wiedzą w kwestii regulacji i przepisów.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości