Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Pełna księgowość – usługi księgowe Rzeszów

Usługa prowadzenia pełnej księgowości w Rzeszowie już od dawna jest jedną z wielu oferowanych przez naszą kancelarię – D2D Group. W znakomitej większości przypadków na skorzystanie z niej decydują się firmy, których prezesi poszukują podmiotu zewnętrznego, będącego w stanie należycie zadbać o sprawy finansowe stworzonych przez nich przedsiębiorstw. Jak wiadomo, w wielu z nich zachodzi konieczność niemal nieustannego dokonywania przelewów, księgowania wpłat i wykonywania innych operacji, z czym nie zawsze jest w stanie poradzić sobie jedna osoba. Chcąc więc zastąpić księgową grupą specjalistów świadczących usługi księgowe w Rzeszowie, kolejne firmy decydują się nawiązać współpracę właśnie z nami, co jest dla nich korzystne nie tylko pod względem finansowym, ale też co najmniej kilkoma innymi.

Świadczone przez D2D Group usługi księgowe w Rzeszowie alternatywą dla tradycyjnej księgowości

Pełna księgowość w Rzeszowie (i nie tylko) w naszym wykonaniu to usługa polegająca przede wszystkim na reprezentowaniu partnerów D2D Group przed instytucjami, takimi jak m.in. Urząd Skarbowy czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Prowadzimy także oczywiście wszelką niezbędną dokumentację, umożliwiając jednocześnie swoim klientom zapoznanie się z nią w dowolnej chwili. Warto przy tym podkreślić, że usługi księgowe w Rzeszowie, które świadczymy, wykonywane są przy użyciu specjalnej, gwarantującej najwyższy poziom bezpieczeństwa, platformy internetowej. Gdyby jednak zapewnienie o braku ryzyka płynącego z korzystania z niej nie wystarczyło danej osobie, umożliwiamy skorzystanie z ubezpieczenia OC, stanowiącego dodatkową formę ochrony pod względem magazynowania informacji oraz zachowania poufności gromadzonych danych.

Główne zalety wynikające z prowadzenia przez nas pełnej księgowości dla firm z Rzeszowa

Współpracując z naszą kancelarią, prezesi firm funkcjonujących w różnych branżach zyskują całkowitą pewność tego, że prowadzenie ksiąg, wykonywanie raportów, wystawianie faktur czy archiwizowanie dokumentacji w wykonaniu D2D Group zawsze będzie przebiegać z najwyższą starannością. Zdejmując z barków naszych partnerów wykonywanie wymienionych czynności, mogą oni skupić się wyłącznie na innych obowiązkach. Poza tym świadczone przez nas usługi księgowe w Rzeszowie wiążą się z zapewnieniem korzystającym z nich podmiotom pełnego wsparcia również w kwestiach podatkowych, które są szczególnie istotne dla każdego przedsiębiorstwa. Uiszczenie odpowiednich opłat do określonych instytucji w wyznaczonym terminie pozwala każdej firmie działać zgodnie z prawem, a naszym obowiązkiem jest zadbanie o to.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości