Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Pełna księgowość – usługi księgowe Warszawa

W ramach oferty Kancelarii D2D Group, obok usług prawnych, oferujemy również kompleksową obsługę księgową dla naszych klientów w Warszawie. Otrzymujecie Państwo profesjonalne wsparcie naszych najlepszych ekspertów w tematach księgowo – kadrowych, zyskując czas, ograniczając koszty związane z utrzymywaniem własnych specjalistów w firmie i rozliczając się w wygodnej formie abonamentowej.

Pełna księgowość z bezpiecznym dostępem online – usługi księgowe w Warszawie

Coraz więcej firm decyduje się na outsourcing usług księgowo – finansowych. Rozwiązanie to redukuje wydatki związane z utrzymywaniem wewnętrznych działów, dedykowanym oprogramowaniem i konieczności nieustannych szkoleń z uwagi na częste zmiany w przepisach. Dlatego korzystanie z usług zewnętrznego biura rachunkowego zyskuje na popularności. Coraz rzadziej wśród klientów pojawiają się obawy o bezpieczeństwo w tego rodzaju współpracy – zwykle przed podjęciem decyzji zawiera się stosowne umowy o zachowaniu poufności, a dostawcy usług księgowych korzystają z certyfikowanego oprogramowania z funkcją szyfrowania haseł. Bywa, że dane przechowywane w zasobach wynajętego biura rachunkowego są lepiej zabezpieczone, aniżeli w ramach wewnętrznej infrastruktury klienta.

Decydując się na pełną obsługę księgową w Kancelarii D2D Group dostajecie Państwo możliwość korzystania z całodobowego systemu online z dostępem do wszystkich swoich dokumentów – raportów, sprawozdań i faktur, które można w dogodnym momencie pobierać oraz drukować. Państwa dane dodatkowo zabezpieczone są posiadaną przez nas polisą OC.

Oszczędność pieniędzy i czasu

W przypadku takiego rozwiązania, nie bez znaczenia są również koszty. Korzystając z oferty firmy świadczącej usługi księgowe w Warszawie, zapłacimy mniej niż utrzymując pracowników na etacie. Jest to kolejny argument przemawiający za przeniesieniem usług do zewnętrznego, ale sprawdzonego podmiotu, specjalizującego się w wykonywaniu usług księgowych dla firm. To jednak nie wszystko – korzyści jest znacznie więcej. W przypadku prowadzenia pełnej księgowości, zwłaszcza w Warszawie, należy liczyć się z wieloma godzinami poświęconymi na wizyty w Urzędzie Skarbowym oraz ZUS. Problem ten rozwiązuje współpraca ze zdalnym biurem rachunkowym, które zajmie się wszystkimi formalnościami, począwszy od przygotowania dokumentacji, po kontakt z niezbędnymi instytucjami.

Decydując się na nasze usługi, otrzymujecie Państwo w pakiecie gwarancję najwyższej jakości efektów pracy. Dbamy o prawidłowość procedur, pilnujemy terminów, korzystamy z aktualnej wiedzy i unikalnego know – how, zdobytego w ramach współpracy z wieloma firmami, dla których z powodzeniem realizujemy zadania w obszarze księgowo – kadrowym.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości