Tel. (0-22) 122 89 14
kontakt@kancelariad2dgroup.pl

Dlaczego firmy powinny korzystać z usług kancelarii prawnych?

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się, czy powinieneś korzystać z usług kancelarii prawnych? Poznaj kilka powodów dlaczego warto powierzyć swoje sprawy fachowcom od prawa.

Doradzą, jaki status prawny powinna mieć Twoja firma

Chyba nikt lepiej od prawników nie będzie znał się na tym temacie. Prawnik kompleksowo wyjaśni Ci, na czym polega rejestracja firmy, przeprowadzi przez jej kolejne etapy, a także doradzi, jaką formę prawną przyjąć dla Twojego biznesu. Poinformuje Cię o wadach i zaletach każdego rodzaju spółki.

Będziesz na bieżąco ze zmianami prawnymi

Specyfika zawodu prawnika wymaga od niego, by był na bieżąco ze wszelkimi zmianami prawnymi. Dlatego jeśli pojawi się coś nowego w prawie, Ty zostaniesz o tym poinformowany jako pierwszy. Dzięki temu będziesz miał więcej czasu, by przyzwyczaić się do zmieniających się warunków na rynku pracy.

Zyskasz pomoc w zarządzaniu interesami Twoich pracowników

Przypomnij sobie, ile razy miałeś problem, bo nie wiedziałeś, w jaki sposób skonstruować umowę Twojego pracownika. Okazuje się, że obsługa prawna firm obejmuje również zadania z zakresu konstruowania różnych rodzajów umów: począwszy od umowy o pracę, aż po umowę o dzieło. Prawnicy pomogą Ci także rozwiązać trudne sytuacje związane z urlopami czy zwolnieniami lekarskimi.

Twoja firma będzie odpowiednio chronić dane osobowe

Wprowadzenie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (w skrócie: RODO) sprawiło, że wiele firm jak nigdy dotąd zaczęło zastanawiać się nad kwestią ochrony danych osobowych. To bardzo zawiły i śliski temat, na którym bardzo łatwo może wyłożyć się osoba zupełnie nieobeznana w branży. Dlatego nim zaczniemy wprowadzać jakiekolwiek zmiany, które mają zapewnić bezpieczeństwo naszych danych i danych naszych pracowników, np. instalować filtry prywatyzujące na komputerach, warto zasięgnąć porady prawnej w tej kwestii.

Będziesz mieć reprezentanta w sądzie

Prawnik to osoba, która przyjmie na siebie obowiązek reprezentowania Cię przed sądem. Zyskasz także doradcę w zakresie podatków oraz dowiesz się, w jaki sposób pozyskiwać dotacje z Unii Europejskiej na rozwój swojego biznesu.

Zamów bezpłatną konsultację:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości